Koruma 4 + Kirilmazlik 3 + Enchli Elma Setli Birini Öldürebilen Makine! - KONU KİLİDİ KALKTI YEY!

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Açıklama
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere icat ettiğim yeni makineyi tanıtıcam. En başta söylemek isterimki haritada kullandığım bütün komut blokları sadece tuzağı daha çabuk kullanın diyedir. Yani bu makineyi komut bloğu olmadan sunucularda yapabilirsiniz. Makinemin çalışma mantığı ise kafanıza yavaş yavaş örs düşürüyor ve 3 veya 4.Örs kaskı parçalıyor. Ardından düşen 3 örs ise sizi öldürüyor. Aman dikkat yaptığım zamanlayıcılara dikkat edin. Aksi taktirde kafanıza 5 örs düştüğünde sadece 1 tanesi hasar verir. Zamanlamayı hepsinin hasar vuracağı şekilde ayarladım. Ayrıca sistemde toplam 10 tane örs var eee 7 örs öldürmeye yetiyosa niye 10 dersenizde ne olur ne olmaz diye işimizi garantiye alalım. Hatta edit denilen illet yüzünden bu sistemi 15 katlı falanda yapabilirsiniz tabi redstone sistemlerinin boyu yetmeyecektir genişletmeniz gerek.

Haritanın İndirme Linki
http://www.mediafire.com/file/ligdgal2l6jtbu3/Örs+Tuzağı.rar
Haritayı yaptığım version 1.11.2'dir.

Son düzenleme:

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Denemek için birine ihtiyacım olacak :p

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Niye böyle bir şey yaptın ben onu çözemedim :(

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Denemek için birine ihtiyacım olacak :p
Kendini öldürtebilirsin :D
Niye böyle bir şey yaptın ben onu çözemedim :(
Faction sunucularda arada girip tuzaklar kuruyorum 2 hafta sonra döndüğümde chestler set dolu oluyor. Kendini otomatik yenileyen bi kaç tuzağım var fakat bu sistem yenilenme ihtiyacı duyuyor. Aklıma güzel bir tuzak fikri gelince yapmadan duramıyom :D

Son düzenleme:

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendini öldürtebilirsin :D

Faction sunucularda arada girip tuzaklar kuruyorum 2 hafta sonra döndüğümde chestler set dolu oluyor. Kendini otomatik yenileyen bi kaç tuzağım var fakat bu yenilenme ihtiyacı duyuyor aklıma bi tuzak fikri gelince yapmadan duramıyom :D
Öyle eğlenceli olmaz ki !

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzele benziyor,başarılar. :D

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Bir de demigoda alırsam işlevi kalmaz sanırım :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factions sunucularda bolca bulunur, plugin sayesinde UltraVIP'lere /demigod yetkisi verilir, aldığı hasarın %20'sini emip karşıya geri yollar :)
Alla allah işe bah yaw, örse hasar yansıtacağın için ben hasar almicam, tek yapılması gereken örslerin sayısını arttırmak :D

MrHappy

En iyi cevaplar
0
Alla allah işe bah yaw, örse hasar yansıtacağın için ben hasar almicam, tek yapılması gereken örslerin sayısını arttırmak :D
Hasar verme değil de hasar emme söz konusu. Oyuncunun üzerine düşen 1 örs, A tamsayısı kadar vuruşa denk ise, Ax20/100'lük bir hasarı emecek. Ölmek zorlaşacak. Her hasarın %20'sini emerse sanırsam birkaç saat sonra ölür. Hasar görürken /chest komudu aktif ise eşyalarını hızlıca oraya bırakıp ölebilir.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hasar verme değil de hasar emme söz konusu. Oyuncunun üzerine düşen 1 örs, A tamsayısı kadar vuruşa denk ise, Ax20/100'lük bir hasarı emecek. Ölmek zorlaşacak. Her hasarın %20'sini emerse sanırsam birkaç saat sonra ölür. Hasar görürken /chest komudu aktif ise eşyalarını hızlıca oraya bırakıp ölebilir.
1 zırh çıkardığı anda ölücektir, 6 kalp 6 kalp vuruyor örsler, ve ard arda düşüyolar. Niye makineyi denemeden fikir yürütüyosun :(.
Yapan kişinin işsizliğine bağlı olarak herşeyi parçalar bu makine

MrHappy

En iyi cevaplar
0
1 zırh çıkardığı anda ölücektir, 6 kalp 6 kalp vuruyor örsler, ve ard arda düşüyolar. Niye makineyi denemeden fikir yürütüyosun :(.
Yapan kişinin işsizliğine bağlı olarak herşeyi parçalar bu makine
Dostum demigoddan bahsediyorum. Zırhsız bile Koruma 4 görevi gören bir komut. Zırhsız demigod ile ormana çıkıp setli adamları kestiğim o maziler...