ExpanerOnline v3.5 | TNT Serbest! | 1.8.X | Edit | 3D Drop | Boss | Köylü Ticaret | Rütbeler | Kasa

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda oynadığım en iyi sunucu diyebilirim. Hatta derim :D Hiç düşünmeden gelin oynayın derim, puanım 10/10
-DubdieDubstep
Yorumunuz için teşekkür ederiz :)

Roket gibi yukarı doğru her gün dahada büyüyoruz

Yaşasın
ExpanerOnline!

Konu yenilendi, oyun için özellikler kısmı eklendi.

Roket gibi yukarı doğru her gün dahada büyüyoruz!

Yaşasın
ExpanerOnline!

Sizde katılın; ExpanerOnline.batihost.com

Konu düzeni baştan sona gözden geçirildi, yenilendi ve yeni özelliklere ait görüntüler eklendi

Yaşasın ExpanerOnline!

Sizde katılın; ExpanerOnline.batihost.com

Konu Düzeni Geliştirile bilir Onun Haricinde Emek Bir Sunucu Sizi Tebrik Etmek İstiyorum İyi Yere Gelmeniz Dileğiyle
Konu 6/10
Server 6/10
:dost:
Konu düzenini yeniledim, tekrar bakmanı ve puanlamanı rica ediyorum :)

Son düzenleme:

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sayısal IP ve/veya PC üzerine kurulan sunucular genellikle alt sıralarda olurlar. Kendinize bir domain almanızı tavsiye ediyorum. -1
Konudaki turkuaz rengi gözlerin kör olmasına sebep. -1
Sunucu sistemlerini beğendim. +8
Ne yazıkki ben bana karşı yapılan bir kötülemeye karşılık vermiyorum.
8/10

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sayısal IP ve/veya PC üzerine kurulan sunucular genellikle alt sıralarda olurlar. Kendinize bir domain almanızı tavsiye ediyorum. -1
Konudaki turkuaz rengi gözlerin kör olmasına sebep. -1
Sunucu sistemlerini beğendim. +8
Ne yazıkki ben bana karşı yapılan bir kötülemeye karşılık vermiyorum.
8/10
Domain almayı çok isterdik fakat fiyatı sunucunun kirasının 2 katı ( çılgın hosting ). Fakat olursa alıcaz elbette.
Turkuaz renkleri maviye çevirdim.

Yorumun için teşekkürler <3 :)

Sizde davetlisiniz:
ExpanerOnline.batihost.com

ExpanerOnline

Kötülemeye gelirsek orada gerçekten yanlış bir bilgi vardı, oyunun realase çok oyunculusu 1.1.1'de başladı, düzeltmenizi isterim.

Oyuncu sanal marketi sonunda sunucuya eklendi.

Sizde davetlisiniz: ExpanerOnline.batihost.com

ExpanerOnline

Bu yorumun amacını sorabilir miyim ? :)

Artık kafalarımızda rütbeler yazıyor :) + Alan adı satın alındı :)

ExpanerOnline

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Domain almayı çok isterdik fakat fiyatı sunucunun kirasının 2 katı ( çılgın hosting ). Fakat olursa alıcaz elbette.
Turkuaz renkleri maviye çevirdim.

Yorumun için teşekkürler <3 :)

Sizde davetlisiniz:

ExpanerOnline

Kötülemeye gelirsek orada gerçekten yanlış bir bilgi vardı, oyunun realase çok oyunculusu 1.1.1'de başladı, düzeltmenizi isterim.

Oyuncu sanal marketi sonunda sunucuya eklendi.

ExpanerOnline

Bu yorumun amacını sorabilir miyim ? :)

Artık kafalarımızda rütbeler yazıyor :) + Alan adı satın alındı :)

ExpanerOnline

Aaa ben. Çok güzel sunucu arkadaşlar. Tavsiye ederim. Arkadaşlarla oynuyoruz hepimiz memnunuz.

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aaa ben. Çok güzel sunucu arkadaşlar. Tavsiye ederim. Arkadaşlarla oynuyoruz hepimiz memnunuz.
Yaptığınız yorum için teşekkürler :)

Bu arada bu gün saat 6-7 gibi 15 kişide event yapılacak 25 kişi görüldüğünde VIP çekilişi yapılacak verilecek olan VIP NetherVIP.

ExpanerOnline

Biraz sonraki Yarış eventini sakın kaçırmayın! Gerçekten güzel ödüller verilicek!

ExpanerOnline

ExpanerOnline v2.0'a yükseltildi. Bazı buidler yenilendi, rütbeler yenilendi, lobi yenilendi, değişilikler yapıldı, bazı açıklar düzeltildi.

Sizide bekliyoruz: ExpanerOnline.batihost.com

ExpanerOnline

Otomatik event eklendi!

ExpanerOnline

Son düzenleme:

ProTahaPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Süper. Sırf Emek. Çalıntı Değil Her Map Kendileri Yapmışlar

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Desteğiniz için teşekkürler yorumunuz içinde ayrıca teşekkürler :)

ExpanerOnline Takipçileri sizden sunucumuzun eksiklerini yazmanızı isterim yazarsanız sunucumuzu geliştirebiliriz. şimdiden teşekkürler.

ExpanerOnline

ProTahaPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden sunucu Beyaz Listede

Niichi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda sethome çekmek claime yasak ve adamlar claimin dışına çekmişti bide hile kim varsa ban yedi yada jail yedi ve demişsiniz sv nin kralı bizdik kral olsaydınız adamlara fırsat vermiyip onları keserdiniz
Bosuna Savunmaniza gerek yok adamlar hileydi claimsiz yere de degil direk bizim ahirimizin altina sethome çeektirler siz fark edemediniz powerimizn düsmesinin sebebi adamlar hileydi ve admin bey bizi kesiyordu ölü sunucu 5-6 kisiyle takiliyorusunz bizi kaybettiniz. saten adamlar hile olmasa o evlerimiz gitmicekti ben evlere felan laf yapmiyorum adamlar hakli hakli adam akilli gelip alsalar bisi demicektim sethome ve hileyle aldilar siz bunu farketmediniz suclu olan biz olduk kaç kere ss attim size sethome ss i istiyorsunuz tam zamannida ss alamam ben ss ci değilim ki harika bir ss alayim adamin çektigi sethomeyi panelden bile bulamiyosunuz ben körüm degil mi 4 kisi birden isinlandi serverdeki herkeze yorumlara iyi yazin diyerek ödül veriyorusunuz su protalha kaç kere yorum atmış siz 4 kisi icin 15 kisi kaybettiniz o 4 ü de adam gibi adam olup hileyle sethomeyle almasaydi ağzimi bile açmazdim bunlar yasanmazdi siz adamlari hala savunuyosunuz hile ve sethomeci değil diye servere gelebilmek icin bizden özür dileyim su adamlari banlayin ve birdaha ayni hatayi yapmayin.
2017-08-04_03.09.19.png

Spygrand

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klan savaşları dediğimiz şey galiba klasik faction. Neredeyse bütün buildler world editle yapılmış. Yakın zamanda gelişmeniz dileğiyle.

Dostum, world edit kolaylık için tasarlanmıştır. Sen teker teker blok koymalarını mı istiyosun anlamış değilim ? World Edit kullanmayan sunucu görmedim o yüzden kolaysa world editsiz server açta görelim.

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sunucu 5-6 kisiyle takiliyorusunz bizi kaybettiniz. Ekli dosyayı görüntüle 52742

Eminmisin :)

Bosuna Savunmaniza gerek yok adamlar hileydi claimsiz yere de degil direk bizim ahirimizin altina sethome çeektirler siz fark edemediniz powerimizn düsmesinin sebebi adamlar hileydi ve admin bey bizi kesiyordu ölü sunucu 5-6 kisiyle takiliyorusunz bizi kaybettiniz. saten adamlar hile olmasa o evlerimiz gitmicekti ben evlere felan laf yapmiyorum adamlar hakli hakli adam akilli gelip alsalar bisi demicektim sethome ve hileyle aldilar siz bunu farketmediniz suclu olan biz olduk kaç kere ss attim size sethome ss i istiyorsunuz tam zamannida ss alamam ben ss ci değilim ki harika bir ss alayim adamin çektigi sethomeyi panelden bile bulamiyosunuz ben körüm degil mi 4 kisi birden isinlandi serverdeki herkeze yorumlara iyi yazin diyerek ödül veriyorusunuz su protalha kaç kere yorum atmış siz 4 kisi icin 15 kisi kaybettiniz o 4 ü de adam gibi adam olup hileyle sethomeyle almasaydi ağzimi bile açmazdim bunlar yasanmazdi siz adamlari hala savunuyosunuz hile ve sethomeci değil diye servere gelebilmek icin bizden özür dileyim su adamlari banlayin ve birdaha ayni hatayi yapmayin. Ekli dosyayı görüntüle 52742
Söylenen oyuncuların sethomelerini kontrol ettim, hiçbiri ahırda değildi hatta sizi tembiledim sur çekin girmesinler diye.
Siz takmadınız ve kaybettiniz sonrada yok home yok bilmem ne. Sizin özür dilemeniz daha makuldur.

Ve 5 kişi değiliz şu an 17 kişiyiz.

Niichi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Eminmisin :)

Söylenen oyuncuların sethomelerini kontrol ettim, hiçbiri ahırda değildi hatta sizi tembiledim sur çekin girmesinler diye.
Siz takmadınız ve kaybettiniz sonrada yok home yok bilmem ne. Sizin özür dilemeniz daha makuldur.

Ve 5 kişi değiliz şu an 17 kişiyiz.
Demekki biz olsak 24 olacağiz bu oyuncularin hepsi kalitesiz kia hariç siz kaliteli oyunculari kaybettiniz. Ve buyur Hepsinin aninda gelis hali legendde salisyeler sonra geliyor onu yakaliyamadim, bir tek. Malesef bize inanmadiniz admin bey iyi bakmadiniz siz, O sethome de uzakta degil direk ahirimizin altinda sadece Su Ahirin altina iyi bak peki biz haksiz ciksak bile sen beni neden bir hacker ile vs atarken öldürüp powumuzu düsüroyrsun 6 kere öldük pow 56/56 ydi bari bunu açıkla savasi kaybetsek bile o ev yine bizdeydi admin bey yaziklar olsun sunu anlayin artik sethome ve hileyle alindi saten blackhunter hileden jaile girmişti akıllanmamıs demek ki 16:48 Hilecilerin Klanı basması arkadaslar görüyosunuz bu haksizlligi...
2017-08-06_16.48.47.png

Evet buda black hunter hile kaniti daha uzagida varda saten ss anlama sıkıntınız var atsamda bırsey değısmeyecektı buyrun adma camın arkasından vuruyor camı da geçtık 2-3 blocku delıp geçıyor adamın vurdugu buyrun iste inanmicaginiz yine diceginiz belli belirsiz bi ss tamam siz bildigini okuyorsunuz gelelim kalemizi verin powumuzu verin adamlara ceza bile vermeseniz o evi yar etmeyin
2017-08-06_16.57.59.png

ExpanerOnline

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Demekki biz olsak 24 olacağiz bu oyuncularin hepsi kalitesiz kia hariç siz kaliteli oyunculari kaybettiniz. Ve buyur Hepsinin aninda gelis hali legendde salisyeler sonra geliyor onu yakaliyamadim, bir tek. Malesef bize inanmadiniz admin bey iyi bakmadiniz siz, O sethome de uzakta degil direk ahirimizin altinda sadece Su Ahirin altina iyi bak peki biz haksiz ciksak bile sen beni neden bir hacker ile vs atarken öldürüp powumuzu düsüroyrsun 6 kere öldük pow 56/56 ydi bari bunu açıkla savasi kaybetsek bile o ev yine bizdeydi admin bey yaziklar olsun sunu anlayin artik sethome ve hileyle alindi saten blackhunter hileden jaile girmişti akıllanmamıs demek ki 16:48 Hilecilerin Klanı basması arkadaslar görüyosunuz bu haksizlligi... Ekli dosyayı görüntüle 52765
Evet buda black hunter hile kaniti daha uzagida varda saten ss anlama sıkıntınız var atsamda bırsey değısmeyecektı buyrun adma camın arkasından vuruyor camı da geçtık 2-3 blocku delıp geçıyor adamın vurdugu buyrun iste inanmicaginiz yine diceginiz belli belirsiz bi ss tamam siz bildigini okuyorsunuz gelelim kalemizi verin powumuzu verin adamlara ceza bile vermeseniz o evi yar etmeyin
Ekli dosyayı görüntüle 52766
Siz olmadan 27 kişi gördük. Olsanız kime ne yazar. Blackhunter hilede daha kullanmıyor. Gördüğümü yakaladığımı banlarım yada kanıtı yeterli olanı. Hileyi SS ile belli edemezsin.