Selamlar kadim dostlar.

xQuickk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar forum gamer, ben xQuickk yüzüklerin efendisi & hobbit & harry potter hayranı bir insanım.

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Ooooo kadim dostum foruma hoşgeldin sanırım ortak yönlerimiz var :şapka:
Ama Harry Potter demen beni üzdü :D :D

xQuickk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En sevdiğim yapım Lord Of The Rings benim :cay:

Zaten Lord Of The Rings ( Yüzüklerin Efendisi ) Hobbit'in öncesidir. Yani ikiside birbiriyle bağlantılı.

Hobbit'i seviyorsam yüzüklerin efendisini de otomatik olarak sevmiş oluyorum. :kaş: :pala:

Gloin

En iyi cevaplar
0
Zaten Lord Of The Rings ( Yüzüklerin Efendisi ) Hobbit'in öncesidir. Yani ikiside birbiriyle bağlantılı.

Hobbit'i seviyorsam yüzüklerin efendisini de otomatik olarak sevmiş oluyorum. :kaş: :pala:
Dostum yanlış biliyorsun Hobbit Yüzüklerin Efendisinden 60 yıl öncesini anlatıyor..
Ayrıca Hobbit'de kitapta olmayıpta filmde olan karakterler var. Normalde olmayan aşklar var.. Ama yinede güzel bir film Hobbit ama Yüzüklerin Efendisi bir tık daha önde diyebilirim.

xQuickk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum yanlış biliyorsun Hobbit Yüzüklerin Efendisinden 60 yıl öncesini anlatıyor..
Ayrıca Hobbit'de kitapta olmayıpta filmde olan karakterler var. Normalde olmayan aşklar var.. Ama yinede güzel bir film Hobbit ama Yüzüklerin Efendisi bir tık daha önde diyebilirim.

Katılıyorum. Yüzüklerin efendisi kurgu olarak başarılı. Hobbit ise hikaye ve müzik olarak önde. Tanıştığıma sevindim. ^_^

Gloin

En iyi cevaplar
0
Katılıyorum. Yüzüklerin efendisi kurgu olarak başarılı. Hobbit ise hikaye ve müzik olarak önde. Tanıştığıma sevindim. ^_^
Dostum Lord Of The Rings hem kurgu, hem hikaye, hem müzik açısından inanılmaz güzel bir seri diyebilirim. Açıkcası Hobbit'de beğendiğim fazla müzik yok ama Lotr'da çok var.

xQuickk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Lord Of The Rings hem kurgu, hem hikaye, hem müzik açısından inanılmaz güzel bir seri diyebilirim. Açıkcası Hobbit'de beğendiğim fazla müzik yok ama Lotr'da çok var.

Ben Hobbit - The Misty Mountains Cold müziğine hayranım. Yüzüklerin efendisi ilk bölümü dışında güzeldi. Zevkler tartışılmaz. Seviyormuyuz Seviyoruz. :para:

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba bende Bjorn Lothbrok.

Gloin

En iyi cevaplar
0
GOT ile Lotr karşılaşması yapmak çok saçmadır bence bana göre. Lotr her türlü GOT'dan üstündür.