* 'PLAY.LEKKERNW.ORG' - "Bi' otur, Bi' oyna!" - "Farkımızı tatmaya ne dersin?" - 'PLAY.LEKKERNW.ORG'

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Lekker Survival adında açacağımız ilk sunucumuz budur. Daha önce bi' çok sunucu açıp farklı tecrübeler & başarı elde etmiş bulunmaktayım.
Yeni kuracağım ekiple bu sunucu bi' harika olacak!
Sizin alışmış olduğunuz diğer sunucular gibi zannettiğiniz bu sunucu da; oyuncularına değer veren yetkililer, asla saygısızlık & haksızlık yapmayan Rehber, Moderatörve Adminler, en önemlisi ise fikirlerinize saygı duyan bi' ekibiz.
Vizyon ve Misyon sahibi olan kurucumuz tüm sorunları önceden göze alıp herşeyin önlemini almak için canla, başla çalışmakta...
Sunucumuzun açılış tarihi belirli değil, fakat bu sunucu her mevsime özel olarak tasarlanacak.
Haftada en az 1 kez bakım yapılacak yeni sistemler, yeni özellikler ve en önemlisi altyapımız gelişecek.
Her hafta başı yapacağımız bakımlarda tecrübe kazandığımız saldırıları engelleyecek ve lagı %1'in bile altında tutmaya çalışacağız...

Türkiye'de ve Dünya'da birçok sunucu var tabi büyüklerimizin eline su dökemeyiz fakat bu sunucuda da birçok farklılık var bunlar neler mi?
Her sistemimiz de sizlerin daha iyi nasıl kullanabileceği ve yine sizlerin en kolay nasıl anlayabileceği yani ergonomi dediğimiz kavram ile tasarlanmıştır!
Daha fazlası sunucumuz'da!

Vizyonumuz;

Altyapı ve sistemsel kalitemizi sürekli geliştirerek üye talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile üyeler arasında duygusal bir bağ yaratmak ve üye sadakatini sağlamak,
Türkiye'de Hayatta Kalma (Survival) Sunucuların en çok tercih edilen lider´i olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Misyonumuz;
Sunucumuzun etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sunucu kurmanın öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın sunucusu olmak.

KONU BAŞLIKLARI
• Sunucu Altyapısı
• Oyunlar
• Destek Birimleri
• Resimlerle Anlatım

SUNUCU ALTYAPISI
Sunucu Adı:
Lekker Survival
Sunucu Versiyonu: 1.8+ (1.9, 1.10 vb. sürümleri ile de girilebilecek kesinleşti!)
Sunucu Adresi: PLAY.LEKKER.ORG (düşünüyoruz.)
Toplam RAM: 6 GB (4 GB Survival - 1 Bungee - 1 de Makinede)
Makine Sayısı: 1 Adet (Lobi eklersek makine sayısı 2'ye çıkacak)
Web Adresi: Eklemeyi düşünmüyoruz ama hayırlısı be gülüm.
Lokasyon: Fransa (Kesin olmamakla beraber.)

OYUNLAR
Survival (Anlatım)

Öncelikle Mimar'larımızın oluşturduğu spawn (başlangıç) haritasında doğarsınız ve elinizde sizler için hazırladığımız ne çok kolaylaştırıcı ne de çok zorlaştırıcı itemler olacak.
Spawn olarak adlandırdığımız nokta da doğarsınız ve bu nokta da Öğretici Claim - Köylü Takas - Kasalar - Vip Bilgi & Kurallar noktaları bulunmakta.
Buradan ayrılıp ev yapmak için /orman yazıyoruz (/warp orman'da mevcuttur üzülmeyin :D)
Ormana gittiğiniz de seçtiğiniz alana ev yapmak için öncelikle claim oluşturmak zorundasınız yoksa diğer düşmanlarınız evlerinize girip eşyalarınızı sömürüp, evinizi kırabilirler...
Claim atmak için /warp claim noktasın'da claim adımlarını izleyip, uygulayabilirsiniz.

(Hile kullananların gözleri yaşlı çünkü; bu muazzam ortamdan mahrum kalacaklar...)

DESTEK - İLETİŞİM BİRİMLERİ

Sorun mu yaşıyorsunuz?,
Hile kullanan mı var?,
Adaletsiz bir ortam mı görüyorsunuz?,
Yetkililer yeterince ilgisiz mi?,
Bu soruların/sorunların cevabını tek yöneticimiz olan Aras ile görüşüp istek ve soru/sorunlarınızı bildirin!
Discord: Arastr_1
Discord üzerinden, sorununuz daha hızlı ve kolay bi' şekilde halledilebilir.

RESİMLERLE ANLATIM

Girmeden önce ki duyurularımız ve haberlerimiz;

Bildirge tablomuz (Skor tablosu);

Rahatsız edici kelimelerden kurtulma (/sohbetimitemizle)

Menülerimiz;

Vip bilgi;

Rütbe bilgi;

Haritalarımız;

Spawn;

Yapım aşamasında (değiştirildi!)​

Orman;

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.
Konunun gidişatını etkileyen yorumlar rapor edilecektir. (Bu konumuz çok iyi gidiyor anlamına gelmez!)
Puanlama yapmanızı istemiyorum emeğime hakaret olarak algılarım.
Spawn haritamız daha bitmedi.
Çok yakında aktifiz... :)

(!) Oyunlarımız bölümü güncellenecektir!
NOT: (!) sembolü UYARI sembolüdür. Dikkat çekmek amacıyla düzenlenmiştir!

Son düzenleme:

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Hile Koruması - Losssuz ve Lagsız bir server - Sizinle çok yakından ilgilenebilecek yetkililer
Farklarınıza yazdığınız bu özellikler sizi farklı yaptığını mı düşünüyorsunuz ?
Sunucu tasarımı kategori için ideal, sunucu için henüz bir şey demenin zamanının geldiğini düşünmüyorum.
Umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız fakat, o farklarla alacağınızı düşünmüyorum.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile Koruması - Losssuz ve Lagsız bir server - Sizinle çok yakından ilgilenebilecek yetkililer
Farklarınıza yazdığınız bu özellikler sizi farklı yaptığını mı düşünüyorsunuz ?
Sunucu tasarımı kategori için ideal, sunucu için henüz bir şey demenin zamanının geldiğini düşünmüyorum.
Umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız fakat, o farklarla alacağınızı düşünmüyorum.
Bizim diğer sunuculardan farkımız biz olmamız. Konuyla geceden beri uğraşıyorum göz felan kalmadı hatam olduysa affola.
Yorum için teşekkürler...

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını geliştirmeniz lazım, renk ve yazı stilini değiştirin lütfen.
Hile korumasını merak ediyorum, test videosu var ise güzel olur. Açıldığınız vakit hile korumanızıda test etmek istiyorum ve hangi eklentiyi kullanıyorsunuz?
Haritalarınız çok geliştirmeli, sizi gerçekten diğer sunuculardan farklı kılan tek şey... Hile korumanız ama ne kadar iyi bir koruma bilemiyoruz, bu yüzden şu anlık diğer sunuculardan farklı kılan bir olay yok. Yine de başarılar dilerim, bir sorun olursa bana özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını geliştirmeniz lazım, renk ve yazı stilini değiştirin lütfen.
Hile korumasını merak ediyorum, test videosu var ise güzel olur. Açıldığınız vakit hile korumanızıda test etmek istiyorum ve hangi eklentiyi kullanıyorsunuz?
Haritalarınız çok geliştirmeli, sizi gerçekten diğer sunuculardan farklı kılan tek şey... Hile korumanız ama ne kadar iyi bir koruma bilemiyoruz, bu yüzden şu anlık diğer sunuculardan farklı kılan bir olay yok. Yine de başarılar dilerim, bir sorun olursa bana özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum.
Yorumunuz için çok teşekkürler, yardım etmek isteğiniz de çok güzel fakat haritamı ben yaptım bi' builder değilim ama bana göre büyük bi harita beğenmediyseniz haritayı daha bitmedi henüz eklenecek çok şey var... Hile koruması elime geçmedi daha.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sunucu tanıtımlarını sunucu açıldıktan sonra açın. Bazen konu unutulup gidiyor. Konu tasarımı hoş. "Rütbe menü" görselinden iki tane eklenmiş. Sizin "farklarımız" dedikleriniz, neredeyse her sunucuda olan özellikler. Daha sunucu açılmadan konuşmamak gerek tabii. Yarım kalmış bir işin görselini atmanız hoş değil ayrıca. Bitsin ki değerlendirelim. Başarılar.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu tanıtımlarını sunucu açıldıktan sonra açın. Bazen konu unutulup gidiyor. Konu tasarımı hoş. "Rütbe menü" görselinden iki tane eklenmiş. Sizin "farklarımız" dedikleriniz, neredeyse her sunucuda olan özellikler. Daha sunucu açılmadan konuşmamak gerek tabii. Yarım kalmış bir işin görselini atmanız hoş değil ayrıca. Bitsin ki değerlendirelim. Başarılar.
Dostum ben tanıtımımı yapıyorum sunucu yakın tarihte açılacak.
Rütbe menüsüne gelince teşekkürler, düzeltiyorum.
Farklarımızı sistemlerle değil Vizyon, Misyon, Adaletimiz, Saygımız'la göstermek isteriz. Tabii büyüklerimizin eline su bile dökemeyiz...
Haritanın bitmiş görselini atmayı çok isterdim fakat forum konu kurallarını bilmiyorsanız diye söylüyorum;
En az 4 fotoğraf tabi ki haritalar bitince bitmiş halini güncelleyeceğim.
Bizi farklı kılmanızı istediğiniz farklı özellik önerin ki yapalım.
Böyle sizi diğer sunuculardan ayıran özellik yok derseniz bizim de aklımıza fikir gelmez, fikir verin yapalım abi. :)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Haritanın bitmiş görselini atmayı çok isterdim fakat forum konu kurallarını bilmiyorsanız diye söylüyorum;
En az 4 fotoğraf tabi ki haritalar bitince bitmiş halini güncelleyeceğim.

Prnt.sc ile daha fazla resim ekleyebilirsiniz ki yasak değil.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne zaman açılır
Maddiyat durumunu toparlıyoruz sanırım 15'ine hazır oluruz.

Sunucu da kasalar için güncellemeler yapıldı.
Lag'ı azaltmak için büyük ölçüde çalışmalar yapıldı.
Spawn haritası yapımı %10 daha tamamlandı.
Orman haritasının wg'leri atıldı.
Spawn haritası da bitirip wg'leri atınca açılacağız!

Konu güncel...

15.09.2017 saat 13.00'da bi' aksilik olmazsa aktifiz...

xThePower41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Warp ormanın etrafını genişlet arkalarada evyapalım