Forumda akılda kalıcı olduğunu düşündüğün bir üye adı söyle

• Konuyu başlatan RealyRevenGe
  • Başlangıç tarihi

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Beni seven yok :(

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Hsbas
@craft_man
@Reinhard hiç konuşmaz ama işini iyi yapar.
@Cardinal41 hep konuşur hiç iş yapmaz :D [I doing joke .s ]
@AdexTR 1-2 dakika da olsa sohbet muhabbet etmişliğimiz var saygı duyulması gereken biri.
@Iskefiyeli18
@KadirBerk eskilerden.
@Tario76 bayağı eskilerden..
@Admicos özel bir yeri var benim için, bu arada özelden yazamadım çalışıyorum kusura bakmazsın artık :D
@Glyphl
@BONANZA
@Balzamik35
@ruddeTR Şşşşş! Sırlarımız açığa çıkacak!
@BONANZA Bu adamın,
@BT_GoD ve bu adamın yeri bambaşka, çok değerli insanlar.
@Adragos vardı bir ara..
@Ercan forumda var olan ama hiç var olmayan bir abimiz..
@Vienicome
@Muhde
@BesTia
@Rayandu
@UtkuÖZKAN
@Gloin isimlerini okurken büyük zevk alıyorum nedense .s
@ThtrkmN
@Waffleinstein çabuk dön .s
@Bernard
@RlarkGraphic
@Fradue
@Zariarius
@java10 yakında döner umarım -,-
@ByTheEfsane_ beni takip ediyor aslında ama haberi yok .s
@Minecraftplayerr zamanında çok forum açtık .s

ve aklıma gelmeyen/isim değiştiren/forumun kalbinde yaşayan yüzlerce dost..

İyi ki varsınız, hepinizi tanıdığım için çok mutluyum, eskiden çok güzel günlerimiz oldu, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

NOT: Yağcılık, yılışıklık, yalakalık gram yoktur. En samimi duygularımı paylaştım burada..
NOT: İsminiz altlardaysa takılmayın, önemli olan isminizin altlarda olması değil bu listede olmasıdır. Çünkü değer verdiğim insanlar yalnızca bu listede yer edinir. Ki çok az bir kısım müstesna herkese değer veririm vesselam. Ama bu liste bambaşka..

@KadirBerk @BurnerTroll @GodofMilker @Gutenberg @Admicos @Glyphl @LordTs @ByTheEfsane_ aklıma daha birçok kişi geliyor ama etiketleme konusunda sıkıntı yaşıyorum, bir kısmı da isimlerini değiştirdiler, hatırlayamıyorum. Hatırladığım kadarıyla; Vienicome, Muhde, Sergun, Redisback, erenbulbul, Zorin, zombiespaceman, LifeHunter, Bestia, Rayandu, zamanım olsa oturur düşünür çok daha fazlasını bulurdum, kusura bakmasınlar.. Her birini tanıdığım için çok memnunum, çünkü onlarla beraber forumda çok güzel zaman geçirdik. Umarım hayatlarının geri kalanında da unutamayacakları arkadaşlar edinirler.
iyi forumlar

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
@z0rinizm , asla unutmam. Forumda saygı duyduğum kişilerin başında yer alır. :şapka: