Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Bu Konu hakkında konu açabilirsiniz birçok sunucu bu sorunu bilmiyor olabilir çözümünü paylaşmak bence güzel bir şey olabilir.
Kesinlikle katılıyorum çünkü çok az bilinen clientlere sahip bunu yapan arkadaş ve çözümünü çoğu kişi bilmiyor.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Bu Konu hakkında konu açabilirsiniz birçok sunucu bu sorunu bilmiyor olabilir çözümünü paylaşmak bence güzel bir şey olabilir.
Kesinlikle katılıyorum çünkü çok az bilinen clientlere sahip bunu yapan arkadaş ve çözümünü çoğu kişi bilmiyor.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bazı clientlara (Hile, map indirme vs) otomatik ban atıyordu bizim eklentimiz. Ondan faydalanarak yapıldı. Bunun çözümü de eklentiyi başka bölüme kaydırmak oldu. Açık denecek kadar bir boyutta değil.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı clientlara (Hile, map indirme vs) otomatik ban atıyordu bizim eklentimiz. Ondan faydalanarak yapıldı. Bunun çözümü de eklentiyi başka bölüme kaydırmak oldu. Açık denecek kadar bir boyutta değil.
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim sorunu olan arkadaşlar belki bu cevabınız sayesinde bir şeyler anlamış olabilirler...

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu kaliteli. Başarıların devamını dilerim.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
#Survival Vadi;
+ Hile eklentisi güncellemesi.

+ Site değişti.

offepoppe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SkyPvp deki BodyFriend adlı Test Mod Beni Hile Diye Banladı Ama Hile Degilim Ordaki Çogu Kişi Hacker di ve beni banladı
Benim Mausem Biraz Sıkıntılı 1 cm döndürüyom 10 cm falan dönüyo orda vs atarken dedi hile sebebinedn 3 gün banlandın
dedi lütfen banımı geri çekin oyun içi adım offepoppe

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
SkyPvp deki BodyFriend adlı Test Mod Beni Hile Diye Banladı Ama Hile Degilim Ordaki Çogu Kişi Hacker di ve beni banladı
Benim Mausem Biraz Sıkıntılı 1 cm döndürüyom 10 cm falan dönüyo orda vs atarken dedi hile sebebinedn 3 gün banlandın
dedi lütfen banımı geri çekin oyun içi adım offepoppe
Bölüm görevlisi ile iletişime geçmelisiniz.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun "Altın Sunucu Ödülü" alması beni mutlu etti. Zamanında oynamış ve bu sunucuya hizmet ediyordum! Uğur abi tebrikler.