SUNUCU HUB OLDU

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapılmadımı zaten yahu? :ci: "BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU"

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritalarınız başarılı görünüyor, renklendirilebilir.
Konu tasarımında ki renkleri kopyalayabilirsiniz mesela konu tasarımı çok renkli ve fazla göz yormaya başlıyor.
Zaten forum temasının ortası beyaz, ee buraya farklı renkleri birleştirince fazla gözü yormaya başlıyor, kaş yaparken göz çıkartmayın efenim. Sabit bi' prefix belirlenebilir... Başarılar...

iCraZzy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yonetimi Berbat Bir Server Evim Diamond Blocktan yaptim 2 kere sildiler elmas tavuklarimi sebebsiz yere oldurduler Kiskandilar girip oynamamanizi tavsiye ederim sonra siliyorlar ve Rosil rehber degil op dur bilginize bu kadar rezil bir server gormedim

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yonetimi Berbat Bir Server Evim Diamond Blocktan yaptim 2 kere sildiler elmas tavuklarimi sebebsiz yere oldurduler Kiskandilar girip oynamamanizi tavsiye ederim sonra siliyorlar ve Rosil rehber degil op dur bilginize bu kadar rezil bir server gormedim
Yetkili hesabına girilip yardım edilmiş sana ondan dolayı yapıldı bilmeden konuşma

ArtDeoJay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1dk kardeşim o kadar tavuk toplaman normalde değil tahaesgn hesabına girip yardim yapmişsiniz. kendinize daha neyin burda şeyini yapiyosun anlamiyorum hakkinizla kassaniz anlarimda neyin itirazi bu ?

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkili hesabına girilip yardım edilmiş sana ondan dolayı yapıldı bilmeden konuşma
Böyle bi' saçmalık olabilir mi ya? "Yetkili hesabına girilip yardım edilmiş." Belki adam market bugu yaptı? Saçmalık, sunucu yönetmeyi bilmiyorsanız öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim. Sunucuyu kurup oyundan çıkın mesela oyuna girmeyin bırakın kasılsınlar. Ha bugları da kapatmayı unutmayın bence.

iCraZzy

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Ben Bug Yapmadım , Hıckımsenın Hesabınada Girmedim , Kımse de Yardım Etmedı Siz Bi Taraflarınızdan Uyduruyorsunuz

1dk kardeşim o kadar tavuk toplaman normalde değil tahaesgn hesabına girip yardim yapmişsiniz. kendinize daha neyin burda şeyini yapiyosun anlamiyorum hakkinizla kassaniz anlarimda neyin itirazi bu ?

Tavukları Gunun Itemınden Aldım Emekle Kastıgım Icın Itıraz Edıyorum Zaten En az 5-6M Harcadım Ben Onlara

Böyle bi' saçmalık olabilir mi ya? "Yetkili hesabına girilip yardım edilmiş." Belki adam market bugu yaptı? Saçmalık, sunucu yönetmeyi bilmiyorsanız öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim. Sunucuyu kurup oyundan çıkın mesela oyuna girmeyin bırakın kasılsınlar. Ha bugları da kapatmayı unutmayın bence.

Bug Yapmadım Cidden Kimsenin Hesabınada Girmedim Emekle Kastım Bunların Zoruna Gıdıyor Rosil Diye Bırı Var Rehber DIye Yutturuyorlar Herkeze Ama Adam OP Resmen

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkilinizin şifresi 123456 sanırım böyle bir saçmalığı ilk defa sizde gördüm.