HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

EREN45XD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
[
discor sunucunuzu verirmisiniz??

başarılı ve çok güzel bir server oynamak için sabırsızlanıyorum

Son düzenleme:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz.
[automerge]1528279248[/automerge]
discor sunucunuzu verirmisiniz??

başarılı ve çok güzel bir server oynamak için sabırsızlanıyorum
https://discord gg/ddu7cxW Buyrun, şimdiden hoşgeldiniz 15:00'da sıfırlanmış şekilde aktiftir.

Sunucumuz BUGÜN SAAT 15:00'da AKTİF OLACAKTIR!

Bağlantı adresindeki problem düzeltilmiştir : play.HandMC.net
Bugün sıfırlanmış bir şekilde aktif hale gelecektir.

Son düzenleme:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
survival sıfırlandımı
Evet dostum sıfırlandı fakat sürekli gereksiz yorum atmanın sebebi nedir lütfen gereksiz yorum atıp durma, nasıl nick değiştiririm vs. vs. !

Sunucumuz BUGÜN SAAT 15:00'da AKTİF OLACAKTIR!

Bağlantı adresindeki problem düzeltilmiştir : play.HandMC.net
Bugün sıfırlanmış bir şekilde aktif hale gelecektir.​

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ban yedim kardeşim durduk yere
[automerge]1528294746[/automerge]
swye gircektim none felan dior

ServerYorumcusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yetkilileri aşırı derece ilgisiz bir sunucu. Sabahtan beri markete kaktüs ekleyecek misiniz? diye soruyoruz akşama doğru anca cevap aldık ve hala markette kaktüs yok.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 79079
Bakıyorum da rekorlara doyamıyoruz. :şapka:
Teşekkür ederiz dostum ;]

ban yedim kardeşim durduk yere
[automerge]1528294746[/automerge]
swye gircektim none felan dior
Ban yediyseniz eğer sebebi belirtilmiş olması gerekiyor, Reklam tarzı sebeplerden ban yediyseniz sebep belirtilmemiştir.

Yetkilileri aşırı derece ilgisiz bir sunucu. Sabahtan beri markete kaktüs ekleyecek misiniz? diye soruyoruz akşama doğru anca cevap aldık ve hala markette kaktüs yok.
Yetkililer bugün 2 kişiydi ve 9 saat boyunca +100 olan sunucuyu rehbersiz şekilde idare etmeye çalıştı, arka planda birçok sorunu çözerken bunların farkında olmadığınız için bu yorumları çok rahat şekilde yazabiliyor olmanız üzücü!

Yeni güncellemeler;
Market kaktüs ve ok eklendi.
Koylü ticaret kısmen ayarlandı.
Takımlara kaleleri verildi.
Rütbe kitleri güncellendi.
Rehber yetkisi düzenlendi, yarın alımları başlıcak.
Sahur vakti sunucumuz +90 teşekkürler, HandMC ailesi !
HandMC.net sitemizin kayıt sistemi bir kaç güne aktif olacak !

Screenshot_41.png

Son düzenleme:

kadir221

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin taktikde bu demi server acarsiniz paralari alirisniz yok efendim saldiri yok efendim guncelleme yok efendim sifirlama gecer 1 ay sonra server kapanir kapanma ki tek degisende odur zaten kapnma nedeni yok sundan yok bundan insanlarin paralarini alip kacan bir avuc akilsizlarsiniz sadece

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. Necip Fazıl Kısakürek
Siz elinizden geleni oyuncularınız için yapıyorsunuz,
Yolunuz açık olsun,
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sizin taktikde bu demi server acarsiniz paralari alirisniz yok efendim saldiri yok efendim guncelleme yok efendim sifirlama gecer 1 ay sonra server kapanir kapanma ki tek degisende odur zaten kapnma nedeni yok sundan yok bundan insanlarin paralarini alip kacan bir avuc akilsizlarsiniz sadece
Yani fake hesap açarak gereksiz şeyler yazman pek doğru bulmadım çocukcaz, Server 2 AY boyunca aktif ilk 1 ayımız saldırıları bugları ve çeşitli yollar ile sunucumuza zarar veren kişilerle uğraşıp sıfırlamak zorunda kaldığımız zamandı, her sıfırlanmada viplerin tagları eşyaları ve alınan anahtar tarzı tüm eşyaları iade edilip, mağdur olan bir vip bırakmadık, sunucumuzu kapatıp gitmedik saldırılarda vazgeçip bırakmadık, Kapatmaya karar verdiğimiz bir noktada saldıran kişinin makine bilgileri ile babasına dahii ulaşıp ya bu sunucudaki bulunan tüm kişilerin aldığı eşyaları tek tek karşılanır yada discord adresimizde sesli destek odasında bulunan 60 kişiden helallik istenicek diye 39 yaşındaki bi babaya çoçuğunun yapması gerekenleri belirttim, Bu olay sonrasında beni çok üzdü. Ama HandMC çatısı altında bulunan tüm yetkililerimiz vazgeçmeye niyeti yoktu, Discord üzerinden uzun uzun sohbet ettik herkes sıfırlanmasının daha doğru olacağını belirtti ve yapılması gerektiği gibi yılmadık. Şimdi şuna gelelimki senin bir survival kategorisinde bir survival sunucun var fakat bu fake hesabın, ve yazdıklarının asılsız bir şey oldugunu bildiğin halden karalama iğneleme ve baltalama amacı ile yazdığını biliyoruz, BAŞARI herzaman kıskanılır. Bir söz vardır 'Sıkıntılı anında,sabırla kurtulmayı bekle' 1 Ay herşeyi her yasa dışı programı sunucum üzerinde deneyen kişilerle uğraştım ben, Maplerimmi çalınmadı, Paketime el atmak isteyenmi olmadı, client bot ddos deneyenmi olmadı, forumu konularımı ve videolarımı kötüleyen karalayanmı olmadı. Ama sonuç belliki kimin tarafı tercih edilmişse orası Kalite'yi oyuncularına sunmuş ve herzaman çabalamış uğraşmış, ve yılmayan yetkiliyi sevmişler.

Başarmak zordur, koIaya kaçarsan sonuç basitIeşir. Unutma, yokuş aşağı inmek koIaydır ama manzara tepeden seyrediIir.
Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. Necip Fazıl Kısakürek
Siz elinizden geleni oyuncularınız için yapıyorsunuz,
Yolunuz açık olsun,
Başarılarınızın devamını diliyorum.
Elimizden gelen herşeyin en iyisini sunmak için çabalıyoruz, uğraşıyoruz, yıpranıyoruz.
Ama sonuç belli, yukarıdaki yorumda bulunan arkadaş gibi.
Önemli olan rakiplerin sevgisini kazanmak diye söylemiştim, en çok buna sevindim bu yorumdan sonra,
Teşekkür ederim, en çok başarılı olmanızı ben yürekten diliyorum.

Son düzenleme:

kadir221

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saldiridan bahsetmissiniz ki bunuda hak edecek bir cok hataniz oldugundan eminim ayrica gidip bir skript icin servere saldirmak :) cok basarililar oyle degilmi donsuzt

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hand MC oyuncuları ve yeni katılmayı düşünen sevgili forum üyeleri,

Sunucumuzda yeni düzenlediğimiz etkinlikten haberdar etmek istiyoruz.
Ekibini ve klanını topla çünkü bu ay sonu EFSANE team savaşları başlıyor !
7 ve üzeri üyesi bulunan KLAN lara özel KLAN kalesi hediye ediyoruz.
KLAN savaşlarına katılarak NAKİT PARA ÖDÜLLÜ bir savaşa hazırmısın !
Bu soluksuz heyecana ortak olmaya biz hazırız!

Öyleyse hemen sunucumuza katıl ve ekibini topla, sizin için discord kanalımızda takımınıza özel oda oluşturalım.
Sizlere KLAN kalesi hazırlayalım, ÖZEL GATE sistemli ve BAYRAK sistemi ile.
Ay sonuna kadar hazırlığını yap ve Arenada herkesi yok et.
Ozaman bir kere daha!

DC'den derler aga mevzu var, orman önünde kurulmuş düz duvar, düz duvara tırmanır tüm takımlar!
bkz. HANDMC Rap şarkısı !

Bağlantı adresi : Play.HandMC.net

ServerYorumcusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kaktüsler çok yavaş büyüyor biraz hızlandırabilir misiniz? Nether wart gibi olsa iyi olurdu.