OttomanMc >> | NETHER SKYBLOCK | 1.16 Sunucu | RPG Skyblock Resoruce pack gerekli | Türkiyede bir ilk!

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Ottoman League yi fazla anlamamışsınız heralde Ottoman League şu an alpha aşamasında olup bizzat ekibimiz tarafından kodlanmaktadır ottoman league de amaç 5 vs 5 takımlar ile savaşarak sırası ile kuleleri yerle bir etmek kule yerle bir ettikçe nexusa yaklaşırsınız nexusu imha ettiğinizde oyun biter.
2.Spawn sorunu derken ne demek istediniz anlayamadım
3.Skyblockda evet şu an fazla yeni bir şey yok karakterler var ekstra ama onlarda sorunsuz çalışmakta
4.Hangi ışınlanmalar sorunlu acaba?
5.Diğer sunucularda olan "The Pit" atlı oyunu osmanlı karakterlerini katarak oyuncuların seveceği bir hale getirmeye çalıştık Ki bunları geçtim hiçbir özelliği olmayan pvp sunucu açılamaz mı?
6.Factiona hiç bakmadığınız belli çünkü sıradan faction serverlerde olan lapis kazma yerleri yok adalar var adalarda madeni ararsınız bulursunuz kazarsnız survival mantığı ile karışık
7.Evet sunucudaki bazı mapler alıntı sunucu Betadan çıkarken yeni kendi maplerimize kavuşmuş olacağız

Şimdi bende size soruyorum. Acaba derdiniz nedir? Yenilik Getirmeye çalışan sunucuları eleştirerek mi gelişecek bu TÜRK sunucuları? Gidin bu cümlelerinizi yenilik yapmayan lapisli sunuculara yazın... var ise fikriniz yazınız ama lekelemeyiniz!

Tarih ile alakalı ne gibi şeyler yapmamızı beklerdiniz acaba?

Dipnot: sunucu betada
Eleştirilere kapalıysan sunucu açmayacaksın. Her şeyi bir yerden alarak sözde geliştirmeye çalışıyorsun. Derdim gelişmenizle değil söyledikleriniz ve yaptıklarınızla

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştirilere kapalıysan sunucu açmayacaksın. Her şeyi bir yerden alarak sözde geliştirmeye çalışıyorsun. Derdim gelişmenizle değil söyledikleriniz ve yaptıklarınızla
Eleştiriye kapalı değiliz ama neyi beğendiniz beğenecek hiçbirşey yok gibi aşşağılayıcı cümleler rahatsız edici Var olan oyunları alıp geliştirmeye çalışmak yanlış bir eylem mi? biz ekstra sistem getiremediğimiz oyunlara karakter sistemini ekliyoruz karakter sisteminde (yeniçeri, sipahi) gibi karakterler vardır bunlar ile osmanlı temalı yapmaya çalışıyoruz sunucuyu...

StormNW

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
keşke premium a özel komutlar olsaydı :(
[automerge]1527674864[/automerge]
özelliklerde olsaydı keşke

GorkemAlp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Selamun Aleyküm.

-Logonuzu beğendim güzel yapılmış
-Sunucu yeni daha aktifliğe takılmadım
-Önyargıları kırarsanız ve kararlı olursanız başarılıda olursunuz bir kaç tartışma tarzı bir şey gördüm onun için söyleme gereği duydum anladınız siz.
-Osmanlı temalı yapmanız ayrı bir hoşuma gitti iyi bir fikir.
-Hub sunucuya göre az oyun var.

-Oyunlarınız geliştirilmeli ekibiniz ne sıklıkla çalışıyor bilemiyorum.
-Çok yönlü olun tek klasikleşmiş oyunlarda takılmayın minigameler düşünün sunucu için OttomanLeague yi pek başarılı bulmadım açıkcası daha iyisi yapılabilir
-Eleştiriye açık olmanız lazım.
-Bir tavsiye verecek olursak öncelikle minecraft pvp ztn genel olarak kılıçla olan bir şey sunucu 1.12 desteği varmı bilmiyorum ama olursa iyi olur kalkanda kullanılabilir o açıdan vereceğim tavsiye şudur mesela minigame olsun yine bi tane uhcmeetup gibi herkesi bir yerde başlatsın haritası size kalmış atlarımız olsun ve savaşalım kazanan lakap kazansın örnek: Bey,Paşa mesela oyun ismine karar verdiniz mesela o oyunda 100 kazanmaya ulaşan otomatik olarak Bey lakabını alsın (prefix) şeklinde lobidede buna özel çalışmalar yapsanız iyi olur.
-Lobiyi daha aktif kullanın istatistik yönünden
Diyeceklerim bu kadar şimdiden başarılar.

Teşşekürler...
-RuffLys

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
osmanlı temalı sunucu demek osmanlı mimarisi çok değişmiş

R

Reloven

Ziyaretçi
Yeni sistem diye tanıttıkları şeyleri sanırım hiç mmorpg sunucular bölümüne girip görmüyorlar ilginç (:

Mihqi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoşuma gitti gayette kolaylaştırılmış başarılar^^

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuzda Battle Royale modu eklenmiştir...

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakın zamanda sunucuya girmeyi düşünüyorum Güzel gibi gözüküyor bakalım giricez oynicaz değerlendiricez :) Başarılar :)