FREDDY SURVIVAL | freddymc.batihost.com | Bir Sürü Özellik Ve Daha Fazlası.... | +155 Online Sorunsuz Aktif | Herkese Teşekkür Ederiz! |

Liona123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Baya Güzel sunucu Baya Sevdim Bu sunucu Tutar !

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Açılmasına Son 1 Saat kaldı!
FreddyMC.batihost.com
Herkesi Bekleriz!

BRKNMT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discord sunucunuzun davet linki atar mısınız sınırsız hale getirerek.

FotoJet (3).jpg

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Yarın BayDoctor ile yayında olacağız herkesi bekleriz!

CanDemirciii

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

BabyBulider

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Yusuf Serveriniz Hoşuma Giti 1-2 kere girdim Ama Yönetim bicimi sacma Cünkü Kurucu Admine Yönlendiriyor bizi Admin bir şey Yapmıyor Rica Edersem Yönetim Ekibinizi Gözden Gecirin :)

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Merhaba Yusuf Serveriniz Hoşuma Giti 1-2 kere girdim Ama Yönetim bicimi sacma Cünkü Kurucu Admine Yönlendiriyor bizi Admin bir şey Yapmıyor Rica Edersem Yönetim Ekibinizi Gözden Gecirin :)
Öncelikle teşekkürler. 2 Kurucu olarak fazla yetişemiyoruz. Sende o zamana denk gelmiş olabilirsin. İlgisiz bir yönetim ekibi yok ama yetişemiyoruz. Ama yinede yanımıza 1 ortak almayı düşünüyoruz.

BabyBulider

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yusuf Bide Serverinizde Cok Hile var Bide Ogun Kuruculardan birisi isim vermeyeyim adama dedeki Hack caktırmadan kulan ; Bu ne Demektir Bana Acıklarmısınız ?

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Yusuf Bide Serverinizde Cok Hile var Bide Ogun Kuruculardan birisi isim vermeyeyim adama dedeki Hack caktırmadan kulan ; Bu ne Demektir Bana Acıklarmısınız ?
Ben sana şöyle açıklıyım sunucuda hilenin önüne geçemedik hile koruması yükledik. Herkes kick ban yemeye başladı bizde hile yasakladık. Ama açtıklarında jail atıyoruz.