arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sorun olurken bende gördüm aynı sorunu rehberiniz yüzünden bende oyuna başlamadan bıraktım rehber seçimi önemli bu konularda.
Son bir kaç gündür çeşitli sorunlar ile uğraşıyoruz hosting şirketi değiştirdik vs. yakında umarım rehberlere ihtiyaç duymayacağımız yeni bir sistem bekliyor bizi beklemede kalın teşekkürler.

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son bir kaç gündür çeşitli sorunlar ile uğraşıyoruz hosting şirketi değiştirdik vs. yakında umarım rehberlere ihtiyaç duymayacağımız yeni bir sistem bekliyor bizi beklemede kalın teşekkürler.
Server gözümden düştü niye beklemede kalayım.

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+++ GUNCEL +++ YENI ISMIMIZ PASIFIKCRAFT !!! PASIFIKCRAFT.BATIHOST.COM

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
swda plugin bile yok kalite diyonuz :/

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@armani sw de plugin yok diyosunuzda kanıtlarmısınız.
@Blurrez discorddan en hızlı şekilde yanıt veriyoruz. seninki sadece çamur atmak​

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lobimiz güncellenmiştir
1.12.2 SkyWars eklenmiştir (Tamamen hilesiz ve 1.12 pvp si ile) beta sürecindedir.​

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aksam girdigimde swde plugin bile yoktu hatta suan girilmiyor cok sacma swya giriyoz lobi fln giriyor iste normal oyuna girilmiyor ayni isim oyunda diyor kimse giremiyor lanet olsun dostum

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski sunucularının aynısı tekrar tekrar menüler ve hiçbir eklentiyi değiştirmeden (ki forumdan görünen bariz böyle) sadece sunucu ismini değiştirerek açılan benim saydığım 4. sunucu oluyor :D

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski sunucularının aynısı tekrar tekrar menüler ve hiçbir eklentiyi değiştirmeden (ki forumdan görünen bariz böyle) sadece sunucu ismini değiştirerek açılan benim saydığım 4. sunucu oluyor :D
Bizim sistemlerimizi yapabilen başka bir sunucu göster bana.