En İyi Mobil Oyunlar

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Herkese selamlar. Herkesin bayram günlerinde yahut sıkıldığı zamanlarda telefonundan oynadığı oyunlar vardır. Ben DanTheMan oyununu bayağı uzun bir süre oynadım. Arada bir giriyorum artık. Önerir miyim diye sorarsanız kesinlikle oynanabilir bir oyun. Oyunun içerisinden bir görüntüyü alttaki spoiler içerisine bırakıyorum.

Bu fotoğrafı buldum, bayağı kalitesiz duruyor. Oyunu oynarken daha kaliteli grafikler olduğu bariz şekilde fark ediliyor. 8 bit oyun olmasına rağmen gayet güzel bence.
115986

DanTheMan'den ayrı olarak bir süre Brawl Stars oynadım. Oyun gayet güzel. MOBA oyunlarına girer mi bilmem ama zaman öldürmek için güzel bir oyun. Clash Of Clans ve Clash Royale oyunlarının yapımcısı olan Supercell tarafından yapılan bu oyun her klasik Supercell oyununda olduğu gibi klanlara, elmaslara ve paralara sahip. Clash Royale gibi kartlar ile karakterlerinizi bir üst seviyeye çıkartabilmeniz de oyunun amacı oluyor. Eğer oynayacak oyun arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Yine oyun içinden bir görüntüyü alttaki spoiler içine bırakıyorum.

Oyun birçok moda sahip. Bu fotoğraf ise oyun içerisinde yer alan modlardan birinde olan savaşı gösteriyor.
115988

Benim oynadığım ve beğendiğim oyunlardan 2 tanesini bıraktım. Bu aralar oyun bulamıyorum, yorumlarda oyun önerir misiniz?

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Bende Brawl Stars oynuyorum baya güzel oyun.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilkini 10 dakika oynadıktan sonra sıkıldım. şu an piyasada ne kadar moba oyunu varsa oynuyorum. mobile legends, onmyoji arena, arena of valor. şimdi de extraordinary ones oyununu bekliyorum. bunlar dışında şimdi identity V diye bir oyuna rastladım. daha önce oynamışım galiba, hesabım varmış. bildiğiniz dead by daylight. ha bir de prop hunt tarzı bir oyun var onu oynuyorum ismi aklımda değil şimdi. o da eğlenceli.

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mobil ne kadar çöp olsa da kaliteli oyunlar var

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Geçmişte sıkı bir coc oyuncusu olduğum için kendime kızıyorum, boşa zaman ve para tuzağı
Para tuzağı olması kısmi olarak haklı bir isyan :D, bende oynamıştım ama sıktı artık. Eskisi gibi girip zevkle oynayamıyorum.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bir zamandan sonra otomatik olarak bir şey almaya zorluyor
Aynen aynen, o olayı çok sıkıyor zaten. Türkiye sıralamasında olanlar her yeni gelen karakteri 1-2 gün içerisinde max seviyeye çıkartmak için bayağı bir para bayılıyor. Her yaptığım yükseltme için 5 saatten 1 haftaya kadar zaman koyuyor. Buda doğal olarak sıkıyor. Geçen girdim bir baskın yaptım. Ordunun tekrar hazırlanması 1 saat sonraydı. Ondan sonrada girmedim zaten :D

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen aynen, o olayı çok sıkıyor zaten. Türkiye sıralamasında olanlar her yeni gelen karakteri 1-2 gün içerisinde max seviyeye çıkartmak için bayağı bir para bayılıyor. Her yaptığım yükseltme için 5 saatten 1 haftaya kadar zaman koyuyor. Buda doğal olarak sıkıyor. Geçen girdim bir baskın yaptım. Ordunun tekrar hazırlanması 1 saat sonraydı. Ondan sonrada girmedim zaten :D
hele sen onu bana sor kardeşim. oynadığım mobile legends'da sana statü veren ve erken oyunda seni düşmandan üstün tutan emblem setleri var. her emblem seti maksimum 60. seviyeye kadar yükselebiliyor. hesabı açalı neredeyse 100 gün oldu, genelde dövüşçü ve büyücü şampiyonlar oynuyorum oyunda. oynadığım şampiyonlara uygun emblem setlerini en fazla 33. seviyeye kadar yükseltebildim her gün ücretsiz sandıklardan bu emblem setlerini seviye atlatabilecek parçalar çıkmasına rağmen. gel gör ki kredi kartıyla bu emblem setlerine çok daha hızlı ulaşabiliyorsun. sonra gel de oyunda sıralamaya girmeye çalış omegalul

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
hele sen onu bana sor kardeşim. oynadığım mobile legends'da sana statü veren ve erken oyunda seni düşmandan üstün tutan emblem setleri var. her emblem seti maksimum 60. seviyeye kadar yükselebiliyor. hesabı açalı neredeyse 100 gün oldu, genelde dövüşçü ve büyücü şampiyonlar oynuyorum oyunda. oynadığım şampiyonlara uygun emblem setlerini en fazla 33. seviyeye kadar yükseltebildim her gün ücretsiz sandıklardan bu emblem setlerini seviye atlatabilecek parçalar çıkmasına rağmen. gel gör ki kredi kartıyla bu emblem setlerine çok daha hızlı ulaşabiliyorsun. sonra gel de oyunda sıralamaya girmeye çalış omegalul
Onuda bir ara oynamıştım, sonradan telefonu ısındırdığı için vs. girmez olmuştum. Ben genelde böyle oyunlara giriyorsam tamamen eğlenmek için giriyorum, çok kasmak için girmiyorum. Brawl Stars'da P2W olayı çok fark etmediği için sıkıntı olmuyor. Tamamen oynayışa bağlı

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Onuda bir ara oynamıştım, sonradan telefonu ısındırdığı için vs. girmez olmuştum. Ben genelde böyle oyunlara giriyorsam tamamen eğlenmek için giriyorum, çok kasmak için girmiyorum. Brawl Stars'da P2W olayı çok fark etmediği için sıkıntı olmuyor. Tamamen oynayışa bağlı
Aynen Brawl Stars'da kutulardan yüksek şansla karakter çıkıyor ayrıca ücretsiz kutular çok hızlı kasılabiliyor.