Kuzgun Diyarı l Fantastik Medieval Rolplay Sunucusu l Kaos Hükümdarlığı l Güncelleme v0.8 +23 İtems +5 Meslek

sıradanarda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Kuzgun sunucumuz bu yaz açılmasa bile gelecek yaz kesin olarak açılacaktır dediğim gibi sağlıklı bir sunucu için çabalıyoruz sağlıksız olup 2gün sonra kapanmasını hiçmi hiç istemiyoruz. İyi roller!
tamam teşekkür ederim

kelmamud

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sabırsızlıkla bekliyorum tez vakitte açılır umarım

FetihKoray

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelecek yaz için açılan bi server için şimdiden heveslendirmenizin mantığı nedir

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Discord linki kırık, ve paylaşmanız için forum destek bölümünden izin almanız gerekiyor. Umarım RPG dediğiniz sunucu MMORPG türü gibi olmaz lütfen bu konuya özen gösterelim.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Discord linki kırık, ve paylaşmanız için forum destek bölümünden izin almanız gerekiyor. Umarım RPG dediğiniz sunucu MMORPG türü gibi olmaz lütfen bu konuya özen gösterelim.

Sunucularda discord linki paylaşmak için izin alınması gerekmiyor, ve evet büyük ihtimal mmorpg olacak.

LastRPG

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Biraz eski kafalı olduğumdan dolayı böyle bir hata yapmış olabilirim, bağışlayınız.

Merhaba, Kuzgun öncelikle sana şunu açıklıyorum umarım anlarsın. Discord linkini silmeyi unutmuşum discord adresimizi kapattık, Konuya zaten gerekli özeni gösterdim ve zamanla geliştireceğim merak etme, iyi günler iyi roller dileğiyle.

KhanSword

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba sonunda uzun bir süreden sonra türkiyeye böyle güzel bir sunucu geliyor Arkaya sakin bir medieval müzik ve shader mod eşliğinde rol yapmanın keyfini yaşamak için sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman çıkacak acaba ?