Herobrine Hac Isareti Yapar Mi?

Poor Craft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
HeroBrine hac isareti yapar mi? Korktum açikçasi single playerde haç işareti gördüm ve bir daha girmedim oyuna ama, cidden ben yapmadım ben korkarım :D

hsndqn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunamayı birak pc kapat :D ve akşam herobrine yolda :D

Alcatrazhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yapar yani.Notch'ta Hristiyan .Onlarda kardeş olguğunu iddia ediyorsa...

Poor Craft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnanmayanlar;
Seed: 3461561808758294739
X: 365 Y: 76 Z: 352

Hilelere izin verip /tp 365 76 352 yazın ve görün.

serikli mert 007

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SAKIN DEDİĞNİ YAPMAYIN ÖLÜYOZUNUZ AMA BEN BÖYLE YALANCILAR BİLDİĞİNM İÇİN YENİ DÜNYA AÇIP YAPTIM BUDA ONA KAPAK OLSUN

:D KAPAK

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Havada uçan garip şekilli topraklar gördüm de haç işareti görmemiştim :D

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adam haklıymış.Seedine baktım ve ben de gördüm.Ayrıca yanında bir sürü de pumpkin var.
2012-12-29_22.02.05.png

Ama bence bu Herobrine işi değildir.Ya Notch koymuştur ya da bir tesadüftür.Çünkü Herobrine camdan yere haç yapıyor.Bu ise taştan ve topraktan.Ayrıca havada.Oyunda bazen bu tür hatalar oluyor.Havada uçan adacıklar veya bloklar gibi.Haç şeklinde gelmiş bu seferde.Bence tesadüf.

hsndqn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
resul bu arada ben stealth21 batuhan server çalınmıştı ya çakma resul ban ban ati :S
batuhanda açamdi

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet bir işaret var, hac işareti. Fakat böyle havada duran yer şekilleri olabiliyor. Bu normaldir. Herobrine ile alakası yok. Rahat ol...

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya zaten herobrine yok hala laga luga böyle şekiller oluşması normal çünkü minecraft random bir bölgeye göre yer düzenliyor . Herobrine yoktur.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
rahat olda iyi bulmuşsun

mantis

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adam haklıymış.Seedine baktım ve ben de gördüm.Ayrıca yanında bir sürü de pumpkin var.
Ekli dosyayı görüntüle 15222
Ama bence bu Herobrine işi değildir.Ya Notch koymuştur ya da bir tesadüftür.Çünkü Herobrine camdan yere haç yapıyor.Bu ise taştan ve topraktan.Ayrıca havada.Oyunda bazen bu tür hatalar oluyor.Havada uçan adacıklar veya bloklar gibi.Haç şeklinde gelmiş bu seferde.Bence tesadüf.
bende o kabaklardan gördüm ama hac yoktu

2Fast2Quick

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Omg!Herobrine!!!1!!bir!!!

Yahu neden herobrine'ın olmadığına inanamerika istemiyorsunuz!Ve de ben de creeper yüzü gibi bişi görmüştüm yani bunlar normal
(NOT:Creeper yüzü böyleydi:
# #
_ I-I_
I_I I_I

Ekli dosyayı görüntüle 15222

Ayrıca bunu Notch yapmış olamaz çünkü artık Jeb minecraftı geliştiriyor ve adamın işi gücü yok,sizi korkutmak için haç olmasını sağlayacak(tamam biraz işsiz ama o kadar da değil).

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya artık gerçekten sıktı bu herobrine. Bir kısıtlama koysunlar artık böyle konular yasak olsun ya bir kere gösterin şunu modsuz bir şekilde herobrine nerede çıktı nerede görüldü gerçekten aşırı baydı aşırı sıktı. Hem neden inanmak istemiyosun diyorsun inansak ne olacak inanmasak ne olacak kesinlikle yok Herobrine.