Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
175 TL Ödüllü etkinliğimiz discord sunucumuzda başladı, katılmayı unutmayın.

DAVET : RGaJukB

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok makul bir fiyata güzel sunucular. Beğendim :)

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pay.kodzer.games tamamlanmıştır. Kodzer bünyesinde sunucusu olan tüm müşterilerimiz artık web sitesini, Kodzer hesabıyla entegre ederek ödemelerini Kodzer hesabına alabilir, Kodzer ödeme sistemini kullanabilir. Entegrasyon ile alakalı detaylı bilgi için pay.kodzer.games API - Dökümantasyon adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çok makul bir fiyata güzel sunucular. Beğendim :)
Teşekkür ederiz.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Makineleri cidden düzgün olsa da koruma dedikleri sistem sayesinde ping oranı yüksek ve oyuna girişler yavaş. Müşteri ile ilgilenme oranı herhalde %0 falandır diye düşünüyorum. Web sitesinde de bayağı problemler olan bir firmadır kendisi. (Şifre sıfırlamaya basınca sitenin çökmesi gibi.)

Kendini geliştirirse özellikle ve özellikle müşterilerle ilgilenirlerse çok hızlı bir yükseliş yapabilir fakat şu anlık bana kötü destek sundu.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Makineleri cidden düzgün olsa da koruma dedikleri sistem sayesinde ping oranı yüksek ve oyuna girişler yavaş. Müşteri ile ilgilenme oranı herhalde %0 falandır diye düşünüyorum. Web sitesinde de bayağı problemler olan bir firmadır kendisi. (Şifre sıfırlamaya basınca sitenin çökmesi gibi.)

Kendini geliştirirse özellikle ve özellikle müşterilerle ilgilenirlerse çok hızlı bir yükseliş yapabilir fakat şu anlık bana kötü destek sundu.
Büyük ihtimalle ücretsiz verdiğimiz kampanyadan yararlandınız. Daha önce hiç kullanmadınız. Bayram dönemi destek vermediğimizi bilmiyorsunuz. Sitemizdeki bayram döneminde ki yoğunluğun farkında değilsiniz.

sketch-1535023069159.png

Ama bu yorumu yazmadan önce çalışma günlerimize bakabilirdiniz. Yorumunuz gerçekleri yansıtmadığı için dikkate alıp arge ekibine bildirme gereği duymuyorum

İyi günler.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Büyük ihtimalle ücretsiz verdiğimiz kampanyadan yararlandınız. Daha önce hiç kullanmadınız. Bayram dönemi destek vermediğimizi bilmiyorsunuz. Sitemizdeki bayram döneminde ki yoğunluğun farkında değilsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 95236

Ama bu yorumu yazmadan önce çalışma günlerimize bakabilirdiniz. Yorumunuz gerçekleri yansıtmadığı için dikkate alıp arge ekibine bildirme gereği duymuyorum

İyi günler.

Şu an sizin şirketinizden bir makineye sahibim 60 kere uyarmama rağmen süresi geçmiş sunucuyu durdurmadınız. Şifremi sıfırlayamıyorum ek olarak sunucumda sürekli ping mevcut. Bayramdan çok önce aldım. Neredeyse 2 ay oldu. Müşterinizi ilgilenmeyi bırak makineyi bile bende unuttunuz :D

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an sizin şirketinizden bir makineye sahibim 60 kere uyarmama rağmen süresi geçmiş sunucuyu durdurmadınız. Şifremi sıfırlayamıyorum ek olarak sunucumda sürekli ping mevcut. Bayramdan çok önce aldım. Neredeyse 2 ay oldu. Müşterinizi ilgilenmeyi bırak makineyi bile bende unuttunuz :D
2 aydır kullanıyorsanız tüm sistemlerin otomatik işlediğini, bizim sadece destek verdiğimizi biliyor olmanız lazım.

Otomasyon sistemlerde bazen problem çıkabiliyor veya sistem devamlı müşterilere faturayı ödemesi için ek süre tanımlıyor vs.

Ping sorunu konusunda haklısınız korumadan dolayı ip adreslerinde ping sorunu olabiliyor. Sorun için elimizden geleni yapıyoruz.

Gerekli destek işlemlerinizi ilgili birime ilettim size bu gün içerisinde veya bayramdan sonra dönüş yapacaklar. İşlemleri hızlandırmak için özelden mail adresinizi yazabilirsiniz.

İyi günler.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KODZER.GAMES - DEV GÜNCELLEME

Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız kodzer.games projemiz bu güncellemeden sonra tamamen aktif duruma getirilmiştir, birçok yenilik ile sizlerle olacağız. Her zaman dediğimiz ve 4 yıldır uyguladığımız gibi **Millete Efendilik Yoktur, Hizmet Vardır.** ilkesinde devam ediyoruz. Peki bu 1 yıl içerisinde neler yaptık?

- Tamamen özel çizim yeni bir site görünümüne geçtik (Ana Sayfa | Kodzer Games - Oyun Sunucuları, Ses Sunucuları)
- Tüm oyun sunucularımız DGN Verimerkezinde özel kabinet üzerinde yüksek saldırı korumasına geçiş yaptık
- Tüm siparişleriniz (VDS-Dedicated dahil) otomatik olarak saniyeler içerisinde teslim ediliyor ve özel yönetim paneli sunuyoruz.
- 50'den fazla oyunu destekliyor ve hepsi için ayrı ekip arkadaşlarımız ile desteğimizi güçlendirdik.
- 15'den fazla lokasyon desteğimizi aktif ettik, Dünya'nın her yerinden sunuculara uygun fiyata ulaşabileceksiniz.
- Oyunlar için özel Dedicated sunucuları hazırladık.
- Optimizeli VDS sunucuları hazırladık (Minecraft için maksimum performans).
- Linux hostinglerde limitleri kaldırdık.
- Discord bot, sinusbot, raidcall, ts gibi platformlarda özel hizmetler hazırladık.
- Saldırı korumamızı güçlendirdik.
- Pay.kodzer.games'i stabil hale getirdik (Kodzer Ödeme Sistemi | API - Dökümantasyon)
- Ayrıntılı müşteri paneli (https://i.hizliresim.com/RrJW7n.png)
- Ücretsiz taşıma hizmetimiz ile dakikalar içerisinde hosting değişimi yapabiliyorsunuz.
- Türkiye, Fransa, Almanya için otomatik kurulum ile tüm sistemlerimiz aktif.
- Oyun panelimizde iyileştirmeler ve güncellemeler yaptık.

Bu büyük güncellemede neler değişmedi?

- 4 Yıldır sunduğumuz 7/24 destek değişmedi
- Lagsız, pingsiz oyun keyfi değişmedi
- Limitsiz alt özelliklerimiz değişmedi
- Oyun alanında neredeyse her şeyin ilk adımını atmamız değişmedi
- Yenilikciliğimiz, samimiyetimiz, kurumsallığımız değişmedi
- Yıllardır bizimle olan referanslarımız değişmedi
- Oyun sunucusu alanında önderliğimiz değişmedi

Peki siz? ufak saldırılarda düşen sunucularınızı, destek alamadığınız hostinginizi, düşük özellikli donanımlarınızı değiştirmenin vakti gelmedi mi?

Sizin için Kodzer, değişim için Kodzer

Ana Sayfa | Kodzer Games - Oyun Sunucuları, Ses Sunucuları

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
Sunucumuzun da barındığı Kodzer.Games hakkında yorum yapacak olursam ;

- Makinemizin verimerkezine gittiği süreçte ve kurulum aşamasında tam anlamıyla destek sunuldu.
- Makine kurulumu olsun, sitedeki sorunlarımız ve aklımızda kalanlar olsun ciddi anlamda gerek personelleri gerek kendisi tarafından desteği verildi.
- Gecenin 2 side olsa, 5i de olsa gördükleri anda direk desteği bizden esirgemediler.

Para için bu işi yapmadıkları o kadar belli ki artık lagsız ve güzel bir sunucu için Kodzer.Games'i tercih etmeniz gerektiğinizi düşünüyorum.
Saygılarımla

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Sunucumuzun da barındığı Kodzer.Games hakkında yorum yapacak olursam ;

- Makinemizin verimerkezine gittiği süreçte ve kurulum aşamasında tam anlamıyla destek sunuldu.
- Makine kurulumu olsun, sitedeki sorunlarımız ve aklımızda kalanlar olsun ciddi anlamda gerek personelleri gerek kendisi tarafından desteği verildi.
- Gecenin 2 side olsa, 5i de olsa gördükleri anda direk desteği bizden esirgemediler.

Para için bu işi yapmadıkları o kadar belli ki artık lagsız ve güzel bir sunucu için Kodzer.Games'i tercih etmeniz gerektiğinizi düşünüyorum.
Saygılarımla
Güzel yorumun için teşekkür ederiz. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Başarılı bir firma, RoteCraft olarak bu firmada yer alıyoruz.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Discord sunucusu nasıl satılıyor :D :D :D