play.HandMC.xyz - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada! [ NEW BUGÜN AÇILDI! ] +175 ONLİNE REKORU - HAND MC !

Hand-MC Konu tasarımı hakkında düşünceleriniz ?

• Hoş bir tasarım!

• İdare eder!

• Geliştirilebilir!

• Kötü bir tasarım!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
HAND adını duymak mutluluk veriyor :) inşallah eskisi gibi olur her şey :)
Değerli yorumları görmek bizi daha çok mutlu ediyor, umarım hep birlikte bizlerde sizler gibi umutluyuz eski oyuncularımızı tekrar 1 çatı altında toplamak için elimizden geleni yapıyoruz teşekkür ederim.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hand güzel sunucudur altına imzamı atarım.hiçbir yere başlamayın cuma gününü bekleyin size tavsiyem.
Bende geleceğim eğer vaktim olursa sevgiler.
Bu arada mimar gereksiminiz varsa 10 yıllık deneyim burada beklemektedir Ozicim.
Foruma giriş tarihim 2012 tanırsın beni :)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hand güzel sunucudur altına imzamı atarım.hiçbir yere başlamayın cuma gününü bekleyin size tavsiyem.
Bende geleceğim eğer vaktim olursa sevgiler.
Bu arada mimar gereksiminiz varsa 10 yıllık deneyim burada beklemektedir Ozicim.
Foruma giriş tarihim 2012 tanırsın beni :)
Yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız hocam, tabii ki mimara ihtiyacımız var discord üzerinden alım formu gönderirsen açılış gününde birçok kişiyi ekibimize dahil edeceğiz senide bekleriz :) değerli yorumun için teşekkür ediyorum.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel canlar bi göz atın derim

CrazyEray10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buram buram efsane kokuyor 2014 ten beri sizi leyim ve sizinle olmaya devam edicem +200 online olmak dileyiyle.
CrazyEray

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Crack bir oyun oynuyorsun. Asılsız suçlamalara girmezsen, tüm ekip olarak seviniriz. Seninde bildiğin gibi bu tarz şeylerle uğraşacak kişiler değiliz. Şimdi senin adına bot saldırısı atılsa sana gelseler ve konuna bu tarz bir yorum yapılsa tavrın nasıl olurdu? Lütfen bir daha bu tarz olaylar ile konumuza gelmeyiniz. Discorddan yazdın gereken cevabı verdik. Buralara uğraman gerçekten komik. İyi forumlar!

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crack bir oyun oynuyorsun. Asılsız suçlamalara girmezsen, tüm ekip olarak seviniriz. Seninde bildiğin gibi bu tarz şeylerle uğraşacak kişiler değiliz. Şimdi senin adına bot saldırısı atılsa sana gelseler ve konuna bu tarz bir yorum yapılsa tavrın nasıl olurdu? Lütfen bir daha bu tarz olaylar ile konumuza gelmeyiniz. Discorddan yazdın gereken cevabı verdik. Buralara uğraman gerçekten komik. İyi forumlar!
Kusura bakmayon donsuz bey yapan kişi casper survivalın sahibi çıktı