Sunucumda Reklam Yapan Benden Büyük Sunucular

koko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o sunucudaki yöneticilerde bir sorun var. ben rehberdim gereksiz kişileri alıp durdular kafalarına göre, en sonunda bütün rehberleri atıp başka rehber aldılar. onlinesini de nasıl alıyor anlamış değilim. lobi mapi de çalıntı.
yorumunla bize destek sağladığın için teşekkür ediyorum borakancım
onlinesini başka sunucularda reklam yaparak alıyor

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o sunucudaki yöneticilerde bir sorun var. ben rehberdim gereksiz kişileri alıp durdular kafalarına göre, en sonunda bütün rehberleri atıp başka rehber aldılar. onlinesini de nasıl alıyor anlamış değilim. lobi mapi de çalıntı.
bu actıgı 4. sunucusu diger 3 ünü neden kapatıgı bilinmiyor :D

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben olsam, bütün ssleri alır gider konularına yazardım, biraz "ses" çıkarmazsan kimsenin kendine çeki düzen vereceği olmuyor. Foruma konu açmakla iyi etmişsin.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sende de hata var. Basit bir skript ile engelleyebilirsin.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Dediğin doğru, katılmıyor değilim. Bir de Nasreddin Hoca'nın "eve girenin hiç mi suçu yok" fıkrası var, biraz da o yönden bakmak lazım.

koko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğin doğru, katılmıyor değilim. Bir de Nasreddin Hoca'nın "eve girenin hiç mi suçu yok" fıkrası var, biraz da o yönden bakmak lazım.

@Google Amca borakanında dediği gibi özel şekillerle vs. skriptin önüne geçilebiliyor. HiveMC, MinePlex gibi büyük sunuculardada çok kolaylıkla reklam yapabiliyorsun mesela.

Şunu belirtmeden geçmeyeyim sunucuda reklam yapılmaması için özel plugin kodlamaya başladık. Başarılı sonuç verirse forumda yayınlamayı düşünüyorum.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Google Amca borakanında dediği gibi özel şekillerle vs. skriptin önüne geçilebiliyor. HiveMC, MinePlex gibi büyük sunuculardada çok kolaylıkla reklam yapabiliyorsun mesela.

Şunu belirtmeden geçmeyeyim sunucuda reklam yapılmaması için özel plugin kodlamaya başladık. Başarılı sonuç verirse forumda yayınlamayı düşünüyorum.
bunu duyduguma çok sevindim yardım lazımsa elimden geldigince yardım ede bilirim :)

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Böyle durumlarda forumlara bi konu açıp onların gerçek yüzünü gösterebilirsin ayrıca forum üzerindede hala yalanlarla veya üste çıkmaya çalısıyorsa forum'a bildirim hem onun konularını hemde forum hesabını yasaklatabilirsin .

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
başka sunucuda reklam yapmak kadar kötü bir strateji daha görmedim