İlginç bir olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Ve 2 gün önce survival modunda yağmur ormanlarında dolaşıyordum. Yosunlu taşlardan yapılmış kaleye benzer bir yapı gördüm. Kapısı yoktu sadece pencere vardı ama camı yoktu. Bende kazmayla kırıp girdim. İçerisi oldukça genişti ve aşağıya doğru inen bir merdiven vardı. Önce bunu herobrine yapmış olabilir diye düşündüm ama bunun mümkün olamaz dedim. Merdivenlerden aşağı indim. Soluma bakınca 3 tane şalter gördüm. Şalterleri indirdim bir şey olmadı. Devam ettim; yürürken birden suratıma ok saplandı armor vardı bir şey olmadı. Tuzak konmuştu. Koridor boyunca koştum 5-6 tane daha ok atıldı ölmedim ama. Karşıma bir sandık çıktı. Açınca içinden 64 tane altın çıktı aldım onları başka bir şey yoktu bu kadardı. Evde red stone devreleri bile kurulmuştu. Yemin ederim evi ben yapmadım. Mod yok, texture packte yok. Evi görünce /gamemode yazıp creative geçtim. Sizce bu ev neden ve nasıl olmuş bileniniz varmı ? Nette aradım kaynak bulamadım. Buda resimleri :
Adsız566.png
fff.png
Adsız45.png

dieverson

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş kafayımı yedin herobrine yok
BU SADECE 1.4.2 YADA 1.4 VERSİONLARINDA GELEN BİRŞEY BURASI TAPINAK ANLADINMI HERO YOK
ANLA ŞUNU !

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne bileyim ben onun tapınak olduğunu. Bağırmadan konuş.

dieverson

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
STOP!
SEN SURVİAL OYNUYON DİMİ!
Bİ DK Bİ DK!
SEN GAMEMODE GEÇEMESSİNKİ HİLELİ OYNUYORSUN HEROBRİNE KONUSU !
RAPOR ETTİM!
NOT BİDE NORMAL DÜNYA AÇINCA HİLELER KAPALI OLUR! VAY ÇAKAL!

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adama neden bağırıyorsun yazcaksan adam gibi yaz ! ben anlatayım kardeş orası Jungle Temple [Orman Tapınağı] şalterleri doğru sıralamayla kaldırıp indirirsen bir yer açılır ve sandık çıkar orada yaratık da var dikkatli ol !
Not:Arkadaşım seed yerine girersen zaten orda hilelerin açık olup olmayacağı hakkında seçenek var

OKMartin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Dünyayı Özelleştirden Büyük Biyomları Seçtiysen Böyle Şeyler Sıkı Ormanlarda Oluyo Benimde Karşıma Böle bir şey Çıktı Daha Önce Ve 64 Tane Altın Vermez En Fazla 6 7 Tane Olur İçinde !!!!

fox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LostKing sen kimsinde adama bağırıyorsun ? kendini ne zannediyorsun lan sen !!! adam akıllı ol bu forumda

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Adam Gibi Cevap Yazan Yokmu Be !
Kardeşim Ora 1.4 Versionunda Eklenen Bir Tapınak
Evi Anlamadım Ama
Zaten Notch Açıklama Yaptı;
"Minecraft Hakkında Bilmediğiniz Çok Şey Var"
Edit : Lostking Adam Gibi Ve Bağırmadan Konuş

criminaL

Incømødø..
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar, konuyu duzgun sekilde tartismayacak veyahut cevaplamayacaksiniz kapatacagim.
İyi forumlar

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzgün cevap verenler için teşekkür ederim. Şimdi anladım olayı.
Yalnız şalterleri hangi sırayla indirilmesi gerek ?

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hepsini Tek Tek Dene Kardeşim Onun İçin
Elimden bir şey Gelmez :)

proftyty699

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar onun adı orman tapınağı ama 1.3.2 de gelen ismi herobrine mezarı'Dır araştırabilirsiniz.

Mr.McMiner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar orası Jungle Temple (Orman Tapınağı) diye geçiyor.Bunun farklı bir versiyonunu çölde de görebilirsiniz.Eğer şalterleri doğru indirirsen tekrar merdivenlerden çıktığında bir delik olduğunu göreceksin.Oraya girdiğinde de bir sürü RedStone devreleri ve bir sandık göreceksin.Şalterlerin sağ tarafında ki koridoru takip edersen de sandık göreceksin.

Yardım Edebilmişsem Ne Mutlı Bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...