Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder
ad:Ahmet
Wg ve We ile ilgil bildiğin komutlar:%99 biliom wg.we. %99
Deneyimin:Birçoooooooooooooooooooook Serverde Builderlik,Adminlik,Rehberlik Tüm yetkilerden yaptim
Yapıtların [Fotoğraf(Zorunlu)]:Foto Gelirmi bilmiom koymasini bilmiom skypeden atarim http://p1304.hizliresim.com/18/u/mgy9k.png
Online süren:5saat
Ne zamandır Minecraft oynuyorsun?2,5 yıldır
Komutları Yazmadığın İçin Reddedildin Ve Bu 1001. Söyleyişim O Yüzden Kızamassın...

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ad:Ahmet Alper Oguz
Wg ve We ile ilgili bildiğin komutlar: WG : expand vert region define region flag(hepsi) region remove bunlari yazmam yeterlidir umarim yazamam uzun sürer ama tüm region kodlarini biliyorummm !!! WE : copy paste set cut outline prymatid(doğru yazamamis ola bilirim :D )
Deneyimim : 2 Server kurdum
Online süren: 3-4-5 saat
Ne zamandır minecraft oynuyorsun ? 1.5Yıldır
Bizim Verdiğimiz Formun Eksik Olduğu Tespit Edildi (Yapıtların Bölümü Silinmiş...). O Yüzden Alınmadınız...

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder
ad: Berkay
Wg ve We ile ilgil bildiğin komutlar: wand walls region define vb
Deneyimin: 5 builderlik 2 sv mapi yaptım
Yapıtların [Fotoğraf(Zorunlu)]: elimdeyok
Online süren: hafta sonu ful hafta içi değişir
Ne zamandır Minecraft oynuyorsun? 1.1den beri
Reddedildin....

Leqond

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ad:Yiğit
Wg ve We ile ilgili bildiğin komutlar: //edit,/region define,/region flag,//hycl,//sphere,//hsphere,//drain,//pyramid,//hpyramid,//wand
Deneyimim : 1 Kere Sw Mapı yaptım,2 Kere mod oldum
Yapıtların:Maalesef upload ettiğim hiçbir yapıt yok ama isteseniz yapabilirim :)Skype :leqonds
Online süren: Haftasonları 13/22
Ne zamandır minecraft oynuyorsun ? 1 Yıl

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wg ve We ile ilgili bildiğin komutlar: //edit,/region define,/region flag,//hycl,//sphere,//hsphere,//drain,//pyramid,//hpyramid,//wand
Formda Hata Var... Yapıtların Bölümü Silinmiş... Hemen Düzeltmen Gerekli Benim Verdiğim Formu Doldur !! 5 Saat Zaman Verildi...

Leqond

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yapıtların:Maalesef upload ettiğim hiçbir yapıt yok ama isteseniz yapabilirim :)

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıtların:Maalesef upload ettiğim hiçbir yapıt yok ama isteseniz yapabilirim :)
En Kısa Zamanda Upload Edersen Sevinirim :) Onun Dışında Tamamsın. Yapıt Yap Da Görelim :)

Leqond

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Seve Seve İsterseniz Konu Bile verebilirsiniz :)

[ Konu dediğim ne yapacağım hakkında bir konu :D ]

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Arada 200 Mesaja Yaklaşıyorum Beni Beğenenlere Sonsuz Teşekkür. Bu 195. Mesajım Hadi İnşallah. Mesajlarımı Beğenirseniz Sevinirim :embarassed::roflmao:

Ahmet1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Komutları Yazmadığın İçin Reddedildin Ve Bu 1001. Söyleyişim O Yüzden Kızamassın...
Ben komutlarin oldugunu bilmiodumki? komutlar:.wg. komutu ./region define wgismi we komutu önce tahta baltayla seççen sonra .//set itemid biliom ben bunlari

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben komutlarin oldugunu bilmiodumki? komutlar:.wg. komutu ./region define wgismi we komutu önce tahta baltayla seççen sonra .//set itemid biliom ben bunlari
Orda Dikkat Edersen "Wg ve We ile ilgili bildiğin komutlar" Yazıyor Nasıl Bilmiyordun! Yinede Reddedildin Yeterli Sayıda Komut Yazmamışsın...

Leqond

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim bahşettiniz ve yapıtımı bitirdim daha önce Anıtkabire gitmiştim aklımda kalanları aktardım biraz boş oldu çünkü 8 yaşında gittim :) resimleri ekliyorum