Arkadaşlar Sanırım Bir Herobrine Li Map

zatzetzöt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar biz arkadaşlarla hamachi server oynyorduk ve bir anda garip olaylar olmaya başladı. Birden yağmur yağdı ağaçlar yanmaya başladı ağa. yaprakları H şeklinde görüldü ve madenedeyken siyah bir gölge gördü arkadaşlar acaba bu map herobrineli mi eğer herobrineli ise mapi koyarım

Cikisminecrafts

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server yaratıcı (creative) Modundamıydı eğer öleyse serverde bi arkadaşın yapmış olabilir bu 1.ihtimal.

İkinci ihtimal ise;Serverde çok geliştiyseniz yine bi arkadaşın yapmış olabilir.

Hamachi adresini verirsen serverine gelip bakabilirim.

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herbrine Kalktı Tarih Oldu Alpha Versiyonda Vardı Notch Korkanlar Icın Kaldırdı 1.5.3 Yapıp Koyabılır Imza Topla Bence Istıyosan :D

Cikisminecrafts

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herbrine Kalktı Tarih Oldu Alpha Versiyonda Vardı Notch Korkanlar Icın Kaldırdı 1.5.3 Yapıp Koyabılır Imza Topla Bence Istıyosan :sırıtmak:

Alpha versiyonunda gitmiş olabilir ama hala serverlerde görenler oluyor.Bizim serverdede aynı durum sözkonusuydu.O yüzden iyi biliyorum.

Cikisminecrafts

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Modla gelebilir ama hiçkimse Notch'un kaldırıp kaldırmadığını bilemez.Belkide oyun satmaya devam etsin diye yalan sölüyo.Belkide kaldırmadı ama ihtimali azalttı.Kimse bilemez.

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Notch Twitter'inden Yazdıgını Gorebılırsın :)

İchigo-san

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi işi İyice Garipleştiriyonuz :D Herobrine son olarak 1.3.4 de görüldü ondan sonra onu kimse göremedi ve notcha Geri Dönücem Diye Bagirip Silindi :S Hadi Map yapak :D :D

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Notch Neden Yalan Soylesın Hem Olsa Sımdıye Kadar Gormezmıydık

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
alphadan sonra herobrine kalktı serverlerde gören oluyor. bu meselede oyunu satın almayıp name_change_launcerden girenler ismini herobrine koyup onun kılığında görünebilir veya birisi bunu kasten korkutma amacıyla yapmıştır. veya herobrine plugini var mıdır?

kinqatakan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben single playerde tek oynaren nethere girttim 5dk ve geldigimde evim yaniodu ve 1kerede serverimde evim yaniodu ama herkes yanimdaydi yani tek diyecegim sey HEROBRINE (notch insanlar paralarını almasın diye azaltış olabilir az önce diyen dogru diyor ama çok kötü bi mob diye sevmiolar)[DOUBLEPOST=1369518816,1369518747][/DOUBLEPOST]vee notch oyunu satın almanız için name_change_launcher ede heroyu koymuş olabilir

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biliyorum ama herobrine öyle evini yakan biri değil ben modunu yükleyip oynadığımdan biliyorum yatakta uyuyunca rüyalarında falan beliriyo. evini yakan şey ocak falan yaptıysan o gelmiştir veya mc nin yeni versiyonunda akşam yıldırım fln çakıp yıldırımın düştüğü yeri yakan yeni bi özellik gelmiştir ne bilim ama herobrine yok bunu notch açıkladı bile :)

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam Oyunu Alsınlar Dıye Boyle Bırsey Yapıcagını Sanmam Herobrine Yazınca Skini Geliyo Arkadasın Dedıgı Gıbı Korkutmak Amaclı Olabılır Bende Modlan Oynadım(Yenı Ozellıklerını Bılmıyorum)Yururken Cıglık Gelıyor Ustune Dusuyor Bı Yere Ev Yapıyor Icınde TNT'den Tuzak Falan Oluyor.Dıgerlerı Serverde Vıdeo Cekıyo Herobrıne Vargıbı.Yalan Alpha Versıyondan Sonra Kalktı Acıklama Bıle Yapıldı.Inanmayın Korkutmak Amaclı Yapılıyor Bunlar.