Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

• Konuyu başlatan BOZGUN
  • Başlangıç tarihi

MinecraftTürk Sunucusuna Katılmayı Düşünür müsünüz ?

• Evet

Kullanılan: 422 84.7%
  • Hayır

Kullanılan: 60 12.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 16 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    498

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında para ile dahil olma işi biraz kötü oldu. Çünkü belki biri çok girmek istiyor, ama parayı veremiyor (Ailesi yüzünden). Benim önerim şöyle:
Foruma para sistemi eklensin. Paralar, yaptığı paylaşımlar, güzel davranışlar ile gelsin. Forumdaki parayla servere girebilsinler. Ne dersiniz? Tabi bu benim fikrim, illa uygulamak zorunda değilsiniz.

güzel olurdu açıkcası ama ama admin yapabilir

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında para ile dahil olma işi biraz kötü oldu. Çünkü belki biri çok girmek istiyor, ama parayı veremiyor (Ailesi yüzünden). Benim önerim şöyle:
Foruma para sistemi eklensin. Paralar, yaptığı paylaşımlar, güzel davranışlar ile gelsin. Forumdaki parayla servere girebilsinler. Ne dersiniz? Tabi bu benim fikrim, illa uygulamak zorunda değilsiniz.

güzel olurdu açıkcası ama ama admin yapabilir

ali28

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben busiteyeni geldim

sehabe99

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Diğer üyelerimiz ise aylık 5 lira gibi cüzi bir ücret ile oyuna dahil olabilecekler.

Yanlış anlaşılma olmuş bir kısımda ama bu yer en saçma olan yer olurdu. Hiç böyle paralı katılım alan bir sunucu görmedim, ve diğer oyunların en elit kesimlerindeki sunucularında oynadım 1 milim para istemediler. Bu kısmı çıkartmanızı şiddetle tavsiye ederim. Tolga bile böyle bir şey yapmadı, sadece beyaz listeyi açtı ve özel üyelik + bağış satışları bir hayli fazlaydı.

Sanırım forumda ve minecraft türkte yenisin çünkü Tolga sw paralı değil demişsin, tolga server son açtığında white-list yaptı ve sadece özel üyeleri ve özel üyelerin 3 arkadaşını server aldı!!

BeŞiKtAşK

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server ücretsiz verilmiyor tabi ama ailesi yüzünden veremiyenler var mesala ben

ardaa110

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birisi bana yardım edebilir mi bn oynamayı bilmiyorum ama ogretebilir misiniz nasıl indirildiğini oynandıgını falan

Crenderpig

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılcak ya server heyecanla bekliyorum :D

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Türk tolga nın elinden çıktığından beri çok değişti

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bence de para olayı kaldırılmalı

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açıkcası iyi bir sunucu olacağınızı düşünüyorum. Ya da "kesin" diyebilirim. Bu yüzden fazla sıkıntınız olmaz.

Şöyle ki ;

Zaten kaliteli bir sunucu olacağınız için ve genel olarak baktığımızda fan sayınız, forumda ki üye sayınız oldukça fazla olduğu için,

Sunucunuz açıldığında V.I.P Üyelik olursa çoğu kişinin rağbet edeceğine eminim.

O yüzden bunlara gerek yok.

Ya da şöyle yapılabilir. İlk 2-3 ay ücretsiz yaparsınız bu süreç içinde V.I.P Üyelik alımına olan rağbeti incelersiniz. Duruma göre bu aylık 5TL fikrinizi gerçekleştirir veya V.I.P Üyelik ile devam edersiniz.

snakepit00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence gayet iyi düşünülmüş hem aylık 5 lira da cüzzi bir fiyat ve sonuç olarak iti kopuğu abii girmez , avrupa sunucular kalitesinde bir oyuncu kitlesi giriş yapar sadece. Saçma sapan insanlar ile aynı ortamda bulunmaktansa düzgün bir ortamda düzgün oyuncular ile oynamak isteyen kişiler sunucuya rağbet göstericektir.

isimne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bi git verecez 5 lirayı oh ne güzel servera 40 kişi girse 40 x 5 = 200 TL 120 TL si servera gitse 80 TL sana kalıyor la bu serveri ben kıyamete kadar açık tutarım bende sermaye olsa senin ceplerde dolacak gene iyisin haaaa yakhıyosunnn hanyyyyyyy !!! <<< ;Ğ