Bilgilendirme Monochroma! Türk Yapımı Puzzle Platform Oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Oyun en fazla 10$ olur oda yaklaşık 16-20 gibi bi civara denk gelir. 3-4 gün Bim'e girmeseniz alırsınız. Ki gelip bana burda kredi kartım felan yok da demeyin. Artık devir degişti :)

Bben nasıl netten alışveriş yapıyım açıkla?? :p

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun güzele benziyor ( yazanlara bakılırsa ).Denemek lazım :)

Nishiji

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Limbo çakması diye bir şey olur mu?Call of duty var iken Battlefield çıktı buna çakma demediniz ? Fifa var iken Pro Evolution Soccer çıktı.O zaman bunlarda çakma ? Oyunlar benzerse buna çakma diyemezsin.Bu bir rekabettir.Ayrıca bu oyun Limbo'dan daha iyi bence.

Şu yaklaşım çok hoşuma gitti. Oturup bir düşününce, hakikaten birbirinin çakması olan o kadar çok oyun oynuyoruz ki dedim kendi kendime.

Bir arkadaş "kredi kartım yok demeyin, devir değişti" tarzında bir şey söylemiş. Benim bildiğim hala 18 yaşından ufaklara kredi kartı verilmiyor(ha bir de, gelirin yoksa). Devir falan değişmedi arkadaşlar, imkanlar biraz daha fazla çoğaldı sadece, bunun için de arkadaşımızın kontörlü sanal kredi kartı hizmeti veren servisleri kullanıp kullanmaması onun tercihidir.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Şu yaklaşım çok hoşuma gitti. Oturup bir düşününce, hakikaten birbirinin çakması olan o kadar çok oyun oynuyoruz ki dedim kendi kendime.

Bir arkadaş "kredi kartım yok demeyin, devir değişti" tarzında bir şey söylemiş. Benim bildiğim hala 18 yaşından ufaklara kredi kartı verilmiyor(ha bir de, gelirin yoksa). Devir falan değişmedi arkadaşlar, imkanlar biraz daha fazla çoğaldı sadece, bunun için de arkadaşımızın kontörlü sanal kredi kartı hizmeti veren servisleri kullanıp kullanmaması onun tercihidir.

10tlik kontör var bende alıyım diyince git internetten indir diyorlar.

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0

İnternetten alışveriş için illa kredi kartı lazım degil. Ben 18 yaşından küçügüm. PyByMe var. Onu da geçtim, biraz ayaklarınızı yorup, atm'ye 10 lira koyup, steam wallet card almak zor değil demi? Veya biraz daha kasıp, internet kafeleri tek tek dolaşıp steamden oyun alacak birini bulmak. Eğer gönlünüzde orjinal oyun almak varsa her türlü alınır.

Edit: Eğer orjinal oyun almak istiyorsa, ve kontörlü kart almak istemiyor da kredi kartı almak istiyorsa o onun kendi sorunu. Önemli olan oyuna destek olmak. Ki bence zaten şu an çogu kişi belki belirtilenleri yapsaydı, yeni olanlar kart gibi şeylerle ugraşmak zorunda kalmayacaktı. "Mahallesinde ki oyuncuya gidip kutulu oyununu alacaktı."

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında iyi bir proje. Türkiye'nin oyun sektörü çok gelişmiş değil. Mount&Blade'den sonra tamamı Türk yapımı olan bir oyun çıkıyor. Ben destekliyorum. İnşallah Steam'de olurda alırız :)

Captain

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Para verebilecek varsa lütfen versin. Bu projenin batması gerekli! Hemde 15$ verirsen hem bağış yapmış oluyorsun hemde oyunu satın almış oluyorsun.(Oyun çıktığında)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reloven, bir sorum olacak:
Türkçe olsa, Türkiye'de bağımsız oyun projesi olarak adını ne kadar duyurabilir?
İngilizce olarak paylaşıldığında tüm dünyadaki geçerli dil olarak uluslararası bir şekilde adını ne kadar duyurabilir?

Öncelikle düşünmekte fayda var. Oyunun muhtemelen türkçe dil seçeneği de vardır.

Donate sınırlaması için de 80.000 çok demişler. Ben çok olduğunu düşünmüyorum. Eminim gecesini gündüzüne katıp çalışıp, üzerine de parasını yemek istiyorlardır ki en doğal hakları. İster verirsin, ister vermezsin.

Oyunun tarzı bana göre değil, oyunu çok sevmedim velakin türk yapımı çok nadir çıktığı için (Crysis'i tenzih ederim, yapımcısı türk olsa da, alman yapımıdır), -çok nadir %100 türk olan bir oyun çıktığı için- destekliyorum. Umarım işlerinde çok daha güzel yerlere gelirler ve daha çok oyun çıkarırlar.

Bir de, paylaşım için teşekkürler :)

Doğru,çok haklısın.yani bu kadar büyük bir oyunu türkçeye çevirmeleri yıllar alabilirdi.
çünkü oyunda koskoca 10 cümle var.
gerçi bu mantıkla gidersek,10 cümle ingilizceyi anlamayacaksanız siz oyun oynamayın zaten :sırıtmak:
minecraftı bir sürü dile çevirmişler,bu oyunu 1 saat içinde 100 dile çevirebilirlerdi :)
tabi sadece beta.yani full sürümünde türkçe yapacaklar belki,ne biliyorsunuz.minecraft beta'dayken türkçemiydi ?

neyse,oyunun demosunuda bitirdim nihayet. 4.bölümü yapana kadar canım çıktı bu arada.

Edit : vay anasını,bu forumda bu kadar mb oynayan varmıydı yaw? ben bir arkadaşımdan görmüştüm.neyse.bu arada forum taleworldsun türkçe [mb forum] yerini islamı karalamak için açılmış bir forummuş gibi görenler var.sevmiyorum o forumu.

kaganyucel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim mount blade yapımcıları bile %100 türk olmasına rağmen web siteleri ingilizce oyun ilk çıktığında ingilizceydi sonradan türkçe dili çıktı monochromanında ingilizce olması gayet doğal şu an demo sürümde daha tam sürümü çıkınca türkçe olucak oyun zaten merak etme

lxran

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
crysis serisini yapanlar türk onu unutmuşsun

Dragonbornn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Türkler bi oyun yaptığı zaman mutlaka başka bir oyuna benzememeli.O kadar Limbo var ne gerek var biz Türklerin oyun yapmasına" dimi.
İyiki bi limbo oynamışsınız ya ne diyim.

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sanırım hiçkimse "Craft_Man"in mesajlarından çok beğenisi olduğunu fark etmiyor.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım hiçkimse "Craft_Man"in mesajlarından çok beğenisi olduğunu fark etmiyor.

Hayır Fark ediyorda fark etsek ne olacak.bütün adminlerin öyle.
bu arada 31.mesajı sen yazmışsın.(altta 32 yazıyo ama k.mesajı dahil normalde 31 :D)
neyse 32.mesajı yazıyımda 31de kalmasın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...