Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

Map yapmaya devam edelim mi?

• Kullanılan toplam oy
    224

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben WGden item çalmasını bile bulan insanım :D sonra birine öğrettim tüm türkiye biliyodur artık :D
Azimle ***** taşı bile delermiş.

Aynen katılıyorum AtomTR sana :D
istediğiniz kadar hileyi bugu engellemeye çalışın ben yine bulurum :D
neyse yerel ağda paylaş denen bişi var demi :D
gerçi onuda engelliyor Gavurmappers'lar :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben WGden item çalmasını bile bulan insanım :sırıtmak: sonra birine öğrettim tüm türkiye biliyodur artık :sırıtmak:

Aynen katılıyorum AtomTR sana :sırıtmak:
istediğiniz kadar hileyi bugu engellemeye çalışın ben yine bulurum :sırıtmak:
neyse yerel ağda paylaş denen bişi var demi :sırıtmak:
gerçi onuda engelliyor Gavurmappers'lar :sırıtmak:

GavurMappers 4ever!!! (WGli alandan item çalmak artık çok basit panpa azcık kafa çalıştırınca aklına geliyo :D)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
GavurMappers 4ever!!! (WGli alandan item çalmak artık çok basit panpa azcık kafa çalıştırınca aklına geliyo :sırıtmak:)

adamlar 40 yıl fixini yapamadı :D bu gavurların kafa çalışmıyor :D bu bug'uda kesin bi türkden görmüşlerdir valla :D keşke zamanında soyaydım serverleri :D

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel olmuş :yalancı:

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben bitirmeye üşendim.

Özür dilerim düzgün olarak bitirmeye üşendim.Birakaç dokunuş var tabii. :)

ElmasSword

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzeldi Ama Cidden Katiliyorum Çok Zor Olduğuna İşte Foto

Texturesiz Oynadim Kusura Bakma Normal Textureye Alisigim Kovalarida Kullandım Attim Cidden Tebrikler Çok Kaliteli Bir Parkur Olmuş.

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AtomTR :)

Sana Güzel bir teklifim var.. Bilmiyorum işine yararmı bu teklif..

Görüyorum ki Builderligin baya baya güzel..
4 Kişilik Bir server açacagım ve Bu serverda 5 günde 1, Yani 1 ayda 6 Adet Map istiyorum :)
Bu Mapları Nitrado.net de server alacak kişilere verecegiz. Forum sayfamıza linklerini atacagız. Herkes faydalanacak.
Tabi Bu maplar Çalıntı olmamalıdır Tamamen El yapımı senin yapımın olmalıdır..
İnsanlar artık Maplara Başka hostingten de server alsalar para vermelerini istemiyorum .
Başka hostingden server kiralasınlar, bizim serverdan map indirsinler bu problem de degil. ama yeterki Onlara ekstra map yada plugin için Para ödemesinler.. Tek istegim bu.

Bunun Karşılıgında, Benimle Çalıştıgın ve Tasarımlarını geliştirdigin Sürece sürekli Açık olacak 32 Kişilik Bir server Verecegim :)

Bu bir tekliftir. Olumlu yada olumsuz cevap verebilirsin :) Tamamen diger server alan kullanıcıları düşündüğüm için bu teklifi sana sunuyorum :)

Keyifle Kal ^^

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

4 Kişilik Bir server açacagım ve Bu serverda 5 günde 1, Yani 1 ayda 6 Adet Map istiyorum :)
Bu Mapları Nitrado.net de server alacak kişilere verecegiz. Forum sayfamıza linklerini atacagız. Herkes faydalanacak.
İnsanlar artık Maplara Başka hostingten de server alsalar para vermelerini istemiyorum .
Başka hostingden server kiralasınlar, bizim serverdan map indirsinler bu problem de degil. ama yeterki Onlara ekstra map yada plugin için Para ödemesinler.. Tek istegim bu.

Bunun Karşılıgında, Benimle Çalıştıgın ve Tasarımlarını geliştirdigin Sürece sürekli Açık olacak 32 Kişilik Bir server Verecegim :)

Bu bir tekliftir. Olumlu yada olumsuz cevap verebilirsin :) Tamamen diger server alan kullanıcıları düşündüğüm için bu teklifi sana sunuyorum :)

Keyifle Kal ^^

Öncelikle teklifiniz için teşekkürler.

Buradaki yapıları tek ben yapmadım, 2 kişi yaptık. Ayrıca benim builderlığımın çok iyi olduğu bir yer vardır ki o da heykellerdir. Diğer konularda pek de iyi olduğum söylenemez(Pek yaratıcı değilim). Mapi yaptığım arkadaşımla konuştum. Dedim böyle böyle, ama sensiz de yapamam dedim. Arkadaş da bana 5 günde 1 mapin zor olduğunu söyledi ve acaba yapabilir miyiz diye düşündü. Aynı sorunda ben de kaldım.

Belki arkadaşla iyi bir şeyler yapabiliriz ama zaten beni tek davet ettiniz, ayıp olur. Ayrıca 5 günde 1 map işi zaten benim için biraz kötü bir durum. Ayın 29'unda 10 günlüğüne yurt dışına gidiyorum. Ayrıca her ne kadar online olsam da hep Minecraft'a giremiyorum.

Yani demek istediğim; maalesef bu iş bizi aşar. Kusura bakmayın :/

Teklifiniz için de tekrar teşekkürler.[DOUBLEPOST=1374624830,1374621751][/DOUBLEPOST]

Keyifle Kal ^^
Saçma gelebilir ama tekrar düşündüm ve bir kaç demek istediğim şey var kabul ederseniz seve seve gelirim :)
Öncelikle mapi yaptığım arkadaşın da gelmesi lazım çünkü birlikte iyi şeyler yapabiliyoruz. Ayrıca mimaride çok iyi olan ve bizle önceden az da olsa map yapmış arkadaş da gelirse iyi şeyler cikaracagimiza inanıyorum. Kusura bakmayın onları etiketleyemiyorum çünkü suan telefondayim ama derseniz ki 3 kisi gelin diye zaten görürsünüz bizi. Ayrıca ayın 29 unda 10 günlüğüne tatile çıkıyorum. Bu dediklerime tamam derseniz gelmeyi gerçekten çok isteriz :)

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsmi Playerste Olan 3. Kişi Kim ??? (Ben Değilim Dalga Geçmeyin)