Hoşlandığım kıza nasıl anlatabilirim ondan hoşlandığımı ? :P

Mielse

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D şu an ayarladım oda benden hoşlanıyormuş :D

BlodyCras

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Vayy Abazalar Birligi Beni ınıtmışsınız :D Geliyim dedim :D

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak kızı bos oldu zaman tut bı yere gotur de kı Hey Lanet olsun dostum senı sevıoyorum de :D

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Azdım De. Gel Bizim Eve Bi Senle Konuşalım.... (Çaktırma Ders Çalışcaklar) :)
İnciciysen Bunu Dene.

lantus42

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Seviyosan git konuş panpa konuşmassan ileride pişman olursun :)

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Daha yaşın küçük böyle işlerle uğraşma. Eninde sonunda ayrılacaksınız zaten birbirinizi gerçekten sevmiyorsunuz olur ergenlikte böyle vakalar kafaya takmamak gerek.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kızın arkadaşı erkekse o çocugu döv birini çagırırsa beni çagır kardeşim tek döverim hepsini bana Güven Tabi istanbuldaysan :D :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen teklif et direk. Olmadi bayiltip si... Tamam sakinim.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
GERÇEK OLAYDIR:
Bahsedeceğim kişi sınıftaki tüm kızları bacısı olarak görmektedir. Yanımdaki sırada oturan çocuk bir gün bana dedi ''İçimden bir ses ***'e kahve al diyor'' dedi. Bende kalbinin sesini dinle dedim. 2 tane kahve almış diğerini *** adlı kıza verdi. Bu sırada aşık olmuş :p.Kendi gözümle gördüm gitti kızın yanına kahve iççenmi dedi kız bir şey demeden kahveyi onun sırasına koydu yanıma geri döndü :D Sonra kahvesinin şekersiz olduğunun farkına vardı şeker almamış kantinden kızada şekersiz kahve vermiş :p. Sonra kendinden çok utandı kendini tokatladı :p Obürsü gün aşk acısından İsrail Amerika ve Türkiye kahve ticaretini konuşmaya [sallamaya] başladı. Durduk yere amerikaya düşman oldu kendini sınıfta rezil etti. Sonraki gün kahve ve tost planları yapmaya başladı bi ara bıraktı sonra yeniden başladı. Sonra tekrar bıraktı. şu an 3 kız arasında seçim yapmakta fakat 3 kızla arasında çok mesafe var hepsiyle akraba veya kendisinden büyük. Ayrıca okula geldiği ilk ders kardeşini özlemekte geceleride aşırı saçma rüyalar görmekte.