Kapandı!

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mimarimde ii yazmadım kerem arkadaşımız yazmış diye klan evimiz falan güzel olur redstone sistemli ws

ByAwesome123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi beni de 2.Lider yapsannn bu arada sanoral alindin cunku savascilarda lazim

ByAwesome123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanoral alinsin[DOUBLEPOST=1386786427,1386786376][/DOUBLEPOST]Not:Telden yazdiim icin alinsin yerine alindin yazmisim

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi gireyim işte yararım olur factionda tanınırım ya .

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsterseniz bende gelebilirim :) Her zaman bir Troll'e ihtiyaç vardır :D

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tanınmak icin mi geliyorsun sanoral tanınmak önemli degilki sevil yeter ^^
Sevilmek falan hikaye en iyisi Trollük yapmak. insana ayrı bir zevk veriyor :D ama bir kere başladığında duramıyorsun.Alkol gibi bağımlılık yapıyor.

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tanınırım derken faction oynayanlar beni tanır demek istedim .

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevilmek falan hikaye en iyisi Trollük yapmak. insana ayrı bir zevk veriyor :D ama bir kere başladığında duramıyorsun.Alkol gibi bağımlılık yapıyor.
D:QWe aynen öyle dota da falan cok yapıyorum :D

FakeAngel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: Oyunu 1.2.5 sürümden sonra oynamaya başladım lakin oyun hakkında nerdeyse herşeyi A'dan Z'ye biliyorum. Redstone gibi konularda iyiyimdir (Çok iyi bilmemde doğaçlama birkaç sistem yapabilirim. Tabikide saçma sapan tuzaklardan bahsetmiyorum). İksirlerde ilgi alanımdadır. Daha önce birçok (Cidden burda çok büyük bir rakkamdan bahsediyorum ^^) serverda oynadım. Komutlardır falan filen yabancılık çekmem.Dip not: Buildim pek iyi değildir lakin görüntüyü bozcak şeyler yapmam.

Neden Katılmak İstiyorsun:
Doğrusu düzgün bir server bulup oynayamadım, bulsamda düzgün bir topluluk bulamadım. Hiçbiri ciddi değildi. Hazır düzgün bir klan bulmuşken başvurmak istedim. Ve fikirlerimiz birbirine benziyor, sizinle iyi çalışabilceğimi düşünüyorum.

Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?
Daha deminde dediğim gibi fikirlerimiz benziyor, gayet uyum sağlayabilirim. Daha önce girdiğim her ortamda (Dota2 vb. takım çalışması gerektiren) takımla uyum sağladım, herhangi bir iletişim problemim olmadı.

Dip not: Eğer kabul edilirsem iletişim nasıl sağlancak ? Forum üzerindenmi yoksa özelden skype, ts3 vb. adresi filen verilcekmi ? Hem bana hemde burda başvuru yapacaklara açıklarmısın ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: 1.5.2 den beri oynuyorum , id leri filan hiç bilmem , redstoneden anlamam , quarts mimarim çok yidir , girdiğim her serverde klanın potçusu olmuş ve boş zamanlarımda sürekli pot yapımıyla uraşmışımdır , otomatik potion makinesi yapmayı biliyorum.
Neden Katılmak İstiyorsun: genelde yanlız kurtum , ama insan bir yerden sonra yanlızlık çekiyor , serverlerde özellikle pvp yapmamamın sebebide yanlız kurt olmamdır , her zaman benden güçlüsü çıkar ve onu tek başıma yenemem , ama bir klanla onu yenebilirim , destek kuvvet herzaman işime yarar.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun? : şu anda ne inanmıyorum ne inanıyorum , eğer kabul olursam ilerde bakıcağım .