Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Doğru diyorsun paketini kullanıyorum sorunsuz ama daha beğenmedim hemen beğeniyorum :) harika bir paket hiç pişman degilim combatlog yok sadece herseyide devletten beklememek lazim :D

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer ki yaparsam sunucu bilgilerini göstermek için kullandığım eklentiyi kullanamam
şu an kullanılan eklenti oyuncu bilgileri yönünden biraz zayıf fakat sunucuya erişimi tam
Bende bu sebeple yetkililere özel sunucu bilgileri tablosu oluşturdum
Ancak yineden firkrini göz önünde bulundurabilirim teşekkürler.
ö.d bi server var nitrado oyuncuların istatistik pluginini kullanıyor ve sizin plugin paketinizide kullanıyor benim dedigim istatistik plugini @GreenArrow plugin paketindede vardı

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
ö.d bi server var nitrado oyuncuların istatistik pluginini kullanıyor ve sizin plugin paketinizide kullanıyor benim dedigim istatistik plugini @GreenArrow plugin paketindede vardı
Yapmak sorun değil ne yapar ne eder eklerim gerekirse kendim yazarım
Amacım, ekleyeceksem tam özellikli bir eklenti eklemek isterim ama o pluginde birçok yerleştirme çalışmıyor. Ya yenisini bulucam yada ben yapıcam

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam kardeş peki ev felan nasıl satıcaz mesala pazar yeri yaptım ama nasıl satıcam[DOUBLEPOST=1393338092,1393337884][/DOUBLEPOST]bide eşya tablollarını korumayı nasıl yapıcaz

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
tamam kardeş peki ev felan nasıl satıcaz mesala pazar yeri yaptım ama nasıl satıcam[DOUBLEPOST=1393338092,1393337884][/DOUBLEPOST]bide eşya tablollarını korumayı nasıl yapıcaz
Skype adresimden destek olabilirim

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Aynen Tabelayi Korumayi Nasil alacaz skype adresiniz Acik degil
FrameProtect eklentisi ile sağlayabilirsiniz. Komutlar yetkiler tam olarak aklımda değil ama /frameprotect protect komutunu girip koruma altına almak istediğiniz eşya tablosuna veya resime sağ tıklayın koruma aktif olacaktır

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tablo kırılmıyor fakat icindeki eşya südüyor bide vip hammadede wg attım elmasları viplere kırmaya acıyorum meslaa region addmember vipdia <oyuncununnicki> böyle yapıyorum arkadasımın oplugunu felan aldım ama kıramıyor buildi acarsam normal üyelerde kırabilicek giris kapısı yaptım orayı ayırdım wg ile sonra ender incisi atıcaklar ordan gecicek bunun bi çözümü varmı ??

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
tablo kırılmıyor fakat icindeki eşya südüyor bide vip hammadede wg attım elmasları viplere kırmaya acıyorum meslaa region addmember vipdia <oyuncununnicki> böyle yapıyorum arkadasımın oplugunu felan aldım ama kıramıyor buildi acarsam normal üyelerde kırabilicek giris kapısı yaptım orayı ayırdım wg ile sonra ender incisi atıcaklar ordan gecicek bunun bi çözümü varmı ??
Tablo korumasını aktif etmelisin dediğim komutları dene. Wg işi ise eklenti ile veya psket ile hiç alakası yok bu tamamen senin bilgine bağlı. Bunu burada anlatabilirim ama büyük ihtimalle kavrayamazsın. Bunun için forumda açılmış birçok konu mevcut biraz basit wg bilgisi öğrenmen gerekli. Ben kısaca bahsedeyim iki farklı wg atman gerekli biri meslek çapında bir diğeri ise oyuncuların kırabileceği kısıma. Tek yapman gereken kırılacak kısıma öncelik sağlamak. /region setparent <meslek-wg> <kırılacak-alan> gibi. Buradan elimden bu kadarı gelir fakat skype adresimden daha kapsamlı destek verebilirim

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tablo korumasını nasıl aktif edicem