AntikCraft / Köyde Yaşam / Aclik oyunları / Tarlalar / En Kanli Savaslar / 1.7.2 / Herobrine /

Herobrine plugini durdunmu kaldırılsınmı ?

• Kalsın

Kullanılan: 24 53.3%
  • Kaldırılsın

Kullanılan: 21 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    45

batuhanmck1663

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw çok güzel. beğendim. ama team olayı gelmeli. party veya. beraber kasıldığım elemana kazayla vurup item atamıyorum sonra. nacizane görüşüm. oyun yeni olduğundan bu tür şeyler söyleyip eleştirel gözle bakmak gerek biraz :) sw uzun süre kapanmayacaksa vip bile alınabilir çünkü çok güzel

Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet, serverimizin 6 aylık parası ödenmiştir. İyi oyunlar.[DOUBLEPOST=1393673150,1393673111][/DOUBLEPOST]
bence bu serverde herobrine kalmalı + bu parayla kişiye özel warp yapmada cok güzel oldu elinize saglık

Adminminizin fikri ve herobrine kalıcak.[DOUBLEPOST=1393703573][/DOUBLEPOST]
proxy is detected (maybe an error please reconnect your Router) hatası alıyorum ne yapıcam

Chatda, spamdan dolayı ban yemişsin açıyım ve dikkatli olun.

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu başlığınızda illegal karakter bulunmaktadır.
Kısa süre içerisinde düzenlenmediği taktirde konunuz arşive alınacaktır.

batuhanmck1663

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server tam olarak survival. işin içine zorluk girince kötü olmuyor maalesef[DOUBLEPOST=1393762099,1393758438][/DOUBLEPOST]server kapandı durduk yere. insan bi haber verir. yoksa çöktü mü acaba :(

Evet, amaçta zorluklara katlanmak zaten :).[DOUBLEPOST=1393762754][/DOUBLEPOST]
server tam olarak survival. işin içine zorluk girince kötü olmuyor maalesef[DOUBLEPOST=1393762099,1393758438][/DOUBLEPOST]server kapandı durduk yere. insan bi haber verir. yoksa çöktü mü acaba :(

Açılacak kardeşim.

kharoon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server zor demedim.Iyi anlayın
gayet iyi anlıyorum. benim söylemeye çalıştığımı da siz anlayın lütfen.

serverda zorluk dışında başka bir olay yok. o da oyunun keyfine göre kişiden kişiye değişir iyi/kötü olması. bu yüzden söyledim, kötü diyebilecek birisi sadece zorluğu söylüyordur diye düşündüm. çünkü bunun dışında başka kötü bir yönünü bulamadım. (benim için gayet güzel tabii ki de zor olması :))

ama server kötü diyip yoruma açık bırakırsanız yazdığınızı, ben de kötü demenizi kendime göre yorumlayıp cevap veririm :)

ama server'ın ne den kötü olduğunu açıklarsanız hem cevap verilmesi açısından, hem de eğer kötü bir durum varsa, server yetkililerinin bu kötülüğü (eğer gerçekten gerekliyse) düzeltmeleri açısından faydalı olur dostum :)[DOUBLEPOST=1393851473,1393799552][/DOUBLEPOST]vip özellikleri neler?[DOUBLEPOST=1393865668][/DOUBLEPOST]edit: yeni spawn yeri güzel olmuş :)

batuhanmck1663

Marangoz
En iyi cevaplar
0
gayet iyi anlıyorum. benim söylemeye çalıştığımı da siz anlayın lütfen.

serverda zorluk dışında başka bir olay yok. o da oyunun keyfine göre kişiden kişiye değişir iyi/kötü olması. bu yüzden söyledim, kötü diyebilecek birisi sadece zorluğu söylüyordur diye düşündüm. çünkü bunun dışında başka kötü bir yönünü bulamadım. (benim için gayet güzel tabii ki de zor olması :))

ama server kötü diyip yoruma açık bırakırsanız yazdığınızı, ben de kötü demenizi kendime göre yorumlayıp cevap veririm :)

ama server'ın ne den kötü olduğunu açıklarsanız hem cevap verilmesi açısından, hem de eğer kötü bir durum varsa, server yetkililerinin bu kötülüğü (eğer gerçekten gerekliyse) düzeltmeleri açısından faydalı olur dostum :)[DOUBLEPOST=1393851473,1393799552][/DOUBLEPOST]vip özellikleri neler?[DOUBLEPOST=1393865668][/DOUBLEPOST]edit: yeni spawn yeri güzel olmuş :)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Yetkililerin ne kötülüğü var ?[DOUBLEPOST=1393954721][/DOUBLEPOST]güncel

kharoon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yetkililerin kötülüğü değil, yetkililerin bu kötülüğü düzeltmeleri. hani olan kötülüğü :) size lafım yok :)

kaanby

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servera nasıl giricez coklu giriş yapamıyoum şifre istiyor

shred162

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Peki herobrine warp herobrine yazınca mı gidebiliyoz yoksa mod mu mod olursa süper olur

U

/Undefined

Ziyaretçi
Chatda, spamdan dolayı ban yemişsin açıyım ve dikkatli olun.[/quote]

Kardeşim o kişinin proxy kullandığı hatası ne chat spamı...Bilip bilmeden server kuruyorsunuz sinir oluyorum.Zaten survival dediğin herobrine,arsa vs eklenti olmaz.Market hiç olmaz zaten...Sen bu konuyu pvp'ye aç çünkü hungergames vs sunucularda orada.