OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen kaşındın gelmişin tapınak önüne mal mal konuşuyon şövalye yapın beni diyon seni gibi haini kim alırki?

Şonuçta Rol Yapma Sanane Benim Hainliimden Sende Kibirli Bİr Lordsun Senden Lord Olcağına İnanmıyorum.[DOUBLEPOST=1398786723,1398786690][/DOUBLEPOST]
Hadi canım Hadi canım zorlama kendini handroya yüz veren ben değildim sen görücen asıl.

Ben Hatarlımı Biliyorum Ama Sen Kibirlisin .

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şonuçta Rol Yapma Sanane Benim Hainliimden Sende Kibirli Bİr Lordsun Senden Lord Olcağına İnanmıyorum.[DOUBLEPOST=1398786723,1398786690][/DOUBLEPOST]

Kimse inanmıyordu oldum.Bide hainliği bitirdi bizi hack yapanlara yüz verdin onlarda senden bulup ta sv yi çökertti ne yaptığının farkında değilsin daha mal mal konuşuyosun hala!

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Giden Biriniin Arkasından Söz Yetiştirmek Çok Günah. Edepsiz. Patavatsız.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Aynı şekilde rol yapma güçlendim diye kibirlenmiyeceğim diye bir şey yok istediğimi yaparım!

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimse inanmıyordu oldum.Bide hainliği bitirdi bizi hack yapanlara yüz verdin onlarda senden bulup ta sv yi çökert
yaptığının farkında değilsin daha mal mal konuşuyosun hala!

Bana Kendini Anlatma Canım.[DOUBLEPOST=1398786916,1398786879][/DOUBLEPOST]
Aynı şekilde rol yapma güçlendim diye kibirlenmiyeceğim diye bir şey yok istediğimi yaparım!

Anca Şuç At Kibirli.

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Rorvk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız:Cem
Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]Rorvk
Altın kurala uyacakmısınız:Evet
Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet
Hangi mesleğe girmek istersiniz:Farketmez
Hangi hanedana girmek istersiniz:Farketmez
yaşınız:15
Rpg ile ilgili bilgileriniz:saymakla bitmez kısacası hepsi

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben kibirli olduğumu kabul ettim sen hala neyin kafasını yaşıyon?
Ayrıca sen ne zaman anlıyacaksın demiyeceğim çünkü o kalın kafan almaz hiçbir şeyi almıyor sana yardım etmeye çalışıyorum sv de ne yaptığını bile bilmiyorsun kendi kafanın dibine gidiyorsun svde sayklarla çıkan kavgam senin dik kafalılığın yüzünden orada bana arkadan vurmayı kesseydin sayklarla kavga etmeyecektim şimdi kapa çeneni ve terk et burayı!

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Suçlusun ondan suç atıyorum uzatma bu işi!

Haala Anlamıyorsan Anlatıyım = Sadece Kendini Bir Şey Sanmanı İstemiyorum. Onuun Dışında Hain İhanetkar Oldumu Söylüyeyim [kARAH'A gEÇTİM çÜNKÜ kRAL jOHN dEGİSTİRDİ.][DOUBLEPOST=1398787228,1398787192][/DOUBLEPOST]
Ayrıca sen ne zaman anlıyacaksın demiyeceğim çünkü o kalın kafan almaz hiçbir şeyi almıyor sana yardım etmeye çalışıyorum sv de ne yaptığını bile bilmiyorsun kendi kafanın dibine gidiyorsun svde sayklarla çıkan kavgam senin dik kafalılığın yüzünden orada bana arkadan vurmayı kesseydin sayklarla kavga etmeyecektim şimdi kapa çeneni ve terk et burayı!

Elini Yüzünü Yıka Kendini Camdan At.

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bu Arada Ben Orada Sana Vurmadım Elimde Kıılıç Yoktu Boş Yere Şuçu Atma.[DOUBLEPOST=1398787305,1398787271][/DOUBLEPOST]
Galiba bu olaydan sonra Tapınak Şovalyeleri dağılacak

Allah Bilir.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen o dediğin lafı bir kaç gün önce yapsaydın burda bu lafları yemiyecektin![DOUBLEPOST=1398787414,1398787327][/DOUBLEPOST]
Bu Arada Ben Orada Sana Vurmadım Elimde Kıılıç Yoktu Boş Yere Şuçu Atma.[DOUBLEPOST=1398787305,1398787271][/DOUBLEPOST]

Allah Bilir.
Orada salak gibi vurman büyük bir kavga çıkardı canım azdı ve sen vuruyorsun diye ölücektim bende kılıcı çektim sana vurup seni öldürdüm sayklılarda seni koruduğu için beni öldürdüler ve kavgam başladı kendine sövdürtme kapa çeneni şimdi!