THELEGEND - Özel (Java)Plugin Yapımı - Hayal ettiğin her şey gerçek olabilir! Sen nasıl hayal ediyor

Tanıtım THELEGEND - Özel (Java)Plugin Yapımı - Hayal ettiğin her şey gerçek olabilir! Sen nasıl hayal ediyor

Fiyatlandırma:

"Özel" işlerin hiçbirinde belirli bir tarife olamaz çünkü her müşterinin istediği proje birbirinden doğal olarak farklı oluyor aynı şekilde de bunun yapım süresi ve teslim süresi de duruma göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak; özel işlerin fiyatı doğal olarak diğer ürünlere göre çok ama çok fazla olur çünkü o proje sadece sizin için yapılır ve sadece size teslim edilir başka hiçbir müşteriye paylaşılmaz hatta bahsedilmez bile. Dolayısıyla diğer ürünlere nispeten çok daha fazla yüksek ve pahalı ücretlendirmesi yapılır. Sizden ricam; bazı ekipler daha yapacağı işi bilmeden hemen fiyat veriyor olabilirler ancak bizde öyle olmuyor, olması gerektiği gibi oluyor bizde. O yüzden "özel eklenti ne kadar" gibi sorular yerine, projenizi tam anlatan bir metin hazırlayıp onu bana atın, ben gün içerisinde inceleyip bir fiyat ve ortalama zaman belirtirim size, anlaşıldığı zaman projeye başlanır teslimat tarihinden önce veya teslimat tarihinde ürün teslim edilir, prosedürümüz bu şekildedir böyle çalışırız.

Nasıl ürünler sipariş edebilirim:

Yapılması mümkün olan her türlü projeyi yapabiliriz o yüzden fikriniz ne ise rahatlıkla sunabilirsiniz. Ancak projelerinizi yazarken, metine dökerken ne kadar kabarık ve fazla olursa muhtemelen fiyatının da ona göre değerlendirileceğini de göz önüne alın. Projenizi sunarken başından sonuna her aşamasına kadar detaylı bir şekilde anlatılmış bir metin belgesini kesinlikle talep ediyorum, o metin belgesinde ne yazarsa eklentiniz eksiksiz ve fazlasız tam o şekilde olacaktır.

>>TheLegend<<#6052
Yazar
>>TheLegend<<
Görüntüleme
777
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

>>TheLegend<< ait diğer kaynakar