Önerinize ihtiyacım var.

DiyaresTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
bu ay içerisinde 6 gb lık bir server açmayı düşünüyorum online sayısı arttıkça ramını yükselteceğim.
sizce bu server ın oyun modu ne olmalı ? bu aralar en çok oynanan oyun modu sizce hangisi ?
(Faction , skyblock , opskyblock , survival) genel olarak en çok oynananlar bunlar. vereceğiniz öneri bu 4 ünün arasında olursa sevinirim. :)

TEŞEKKÜRLER.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Hmm.. minigames sunucusu açmayacaksın. Longgame istiyorsun. Bence Yarı-OP Skyblock o zaman..
Tabii, benim analizlerime göre. %100 emin misin diye sorarsan, pek değilim ama tahminlerim bu yönde.

DoctorCaptainR

cananyoneteachmeJavaplease
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk önce ne istediğine karar ver , aktif oyuncu kitlesi ve biraz mangır kazanmak istiyorsan Ultra Mega Zupra falan filanlı skyblock açmalısın , Eğer samimi bir kitle istiyorsan Faction ve Survival arasında seçim yapabilirsin bence.

W

Wakkup

Ziyaretçi
Aktif oyuncu ve saran oyun istiyorsan Survival veya Skyblock şu an gayet iyi gidiyor.

Shai

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Objektif olarak bakarsak; çoğu kişi skyblock türü oynadığından bu türü tercih etmelisin fakat birçok skyblock sunucusu bulunduğu için hiçbir sunucuda bulunmayan sistemler getirirsen kitle çekmen daha kolay olacaktır. Kolay gelsin.

HopDersin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SKYBLOCK SURVİVAL GENEL OLARAK BUNLAR BENDE AÇMAYI PLANLIYORUM DÜŞÜNÜRSEN BERABER GİRİŞELİM BU İŞE YAS 21