İlk logo denemem

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar ilk defa logo tarzı bir deneme yaptım daha önce hep fotoğraf üzerine çalışmıştım yorumlarınızı bekliyorum (kötü olduğunun farkındayım profesyonel işlerle kıyaslamazsanız sevinirim)

118343

Ekli dosyalar

• Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    278.9 KB · Görüntüleme: 326

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
amatör kulvarında kötü olmuş bir tasarımsı
adamın ilk denemesi ve onu kötülemen hiç hoş değil kimse başlar başlamaz profesyonel iş yapamaz böyle bir yorum yazarak adamın keyfini ve isteğini kaçırman cidden hiç hoş değil
dostum bence ilk için gayet güzel olmuş sen devam et .

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
İlk denemeye göre güzel ve basit olmuş. Ortadaki yeşil yazının rengi değişebilir bu arada.

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
amatör kulvarında kötü olmuş bir tasarımsı
bir tasarımcı olarak mutlaka bana yaptığın tasarımları yollamanı temenni etmekteyim.Madem bu kadar iddialısın,yolla bakalım şöyle ihtişamlı bir tasarım da gözümüz gönlümüz şenlensin : )

Ayrıca ellerine sağlık başlangıç için güzel yapmışsın.Cinema 4D mi kullanıyorsun ?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dostum iki metin arasında perspektif farkı var, tek bir perspektif üzerinden çalış kötü durmasın logon. Ayrıca "Network" yazısı farklı bir font ile yazılmış sanırım, öyle değilse de öyle imiş gibi duruyor o yüzden üst metinden farklı gözüküyor. Kenarları'da çok sert kalmış bunu düzeltmek için en basitinden styles diffuse'u seçip anti aliasing seçeneği ile görseli yumuşatabilirsin. Ayrıca gölgelendirmesi de üst metinden farklı olmuş. Arkaplan karakterlerinde de random pozlar kullanmak yerine bir hikaye anlatmaya çalışabilirsin. Mergen yazısında ki highlightlar, gölgeler gayet güzel yazı tipini de beğendim, renk seçiminde hoş olmuş. Umarım kendini geliştirebilirsin.