İstek şu an stabil ve en az hatalı görev plugini?

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Stabil ve en az hatası bugu olan görev plugini nedir arkadaşlar?

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
İşinize yarayacağını düşündüğüm ve son sürümleri destekleyen, yazarı tarafından sürekli güncellemeler alan bir eklenti var: Quests

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
İşinize yarayacağını düşündüğüm ve son sürümleri destekleyen, yazarı tarafından sürekli güncellemeler alan bir eklenti var: Quests
1 Sorum daha olacak konu açmıyayım sen bilgili bir abiye benziyorsun :p
en stabil anti hile plugini hangisi? en son 1.5 sene önce server açtım şu an en az hatalı plugin?
speedmine engelleyen vs.
1 servere girdim hile ile hile olduğum için direk atıldım ve bu türk serveri bu nasıl olabiliyor?

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
en stabil anti hile plugini hangisi? en son 1.5 sene önce server açtım şu an en az hatalı plugin?
speedmine engelleyen vs.
1 servere girdim hile ile hile olduğum için direk atıldım ve bu türk serveri bu nasıl olabiliyor?

Hem Türk yapımı, hem de güncel olan bir plugin önereyim: https://forum.gamer.com.tr/konu/phoenix-anti-cheat-2-0-0-pre6.350941/
Ayrıca doğrudan hileleri tespit etmeye yarayan bir Launcher'i de var, göz atmanızı tavsiye ederim: https://forum.gamer.com.tr/konu/pac-launcher-client-side-anti-cheat-tanıtım.425266/

Doğrudan hileleri tespit eden ve yasaklayan bir sistem var mıdır bilemiyorum fakat yukarıdaki eklentiye bir göz atarsanız, sorunlarınızı büyük ölçüde çözebilir. :polis:

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
speedmine engelleyen vs.
Kesenin ağzını açıp Anti-Client alabilirsin, asla hile sokmaz genellikle.