Elmas [1.11.2] ColereMC | MC.ColereMC.Com | Faction | Zindan | Oto Event | Rank | Profil | 1.8 PvP

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Herkese selamlar, ColereMC ekibi olarak bir süre mola verdikten sonra tekrar birlikteyiz. Bu süreçte kendimizi biraz daha geliştirdik. Sunucuyu Skriptten arındırıp, kendi sistemlerimizi Java ile yazdık. Performans kaybı yaşatan bazı şeyleri tekrardan kendimiz yazdık. (Örnek: menüler) Umarız ki ColereMC bu dönemde sizlerin desteği ile büyür ve sizlerle birlikte daha iyi yerlere geliriz. Sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek, isteklerinizi elimizden geldiğince isteklerinizi gerçekleştirmeye çalışacağız. Yeniliklerin öncüsü ColereMC'den kucak dolusu sevgiler..

SUNUCU IP: PLAY.COLEREMC.COM | MC.COLEREMC.COM
SAYISAL IP: 88.99.2.148
SUNUCU VERSİYON: 1.11.2
SUNUCU İSMİ: ColereMC

SUNUCUDAN KARELER

YAPILACAKLAR
- 2 yıl önce yaptığımız profil sistemini tekrardan kodlayarak Zindan sistemi ile birlikte çalıştırmak.
- Zindan sisteminin daha da geliştirilmesi.
- Zırh bakma, tpa engelleme, mesaj engelleme gibi özelliklerin yenilenerek yeniden kodlanması.
- ColereAPI'nin yazılması. (Bu tür işlemler tek bir eklentiye toplanacak)
- İstatistik eklentisi yazılması. (Öldürme, ölme vs.)

- 4 yeni kasa eklendi. Normal kasanın anahtarını parkurdan elde edebilirsiniz. Diğerleri zindanlarda düşüyor.
- Zindandan düşecek eşyalar değiştirildi. Artık 3. zindandan itibaren Koruma V cevheri düşecek. Son zindanda ise Koruma VII cevheri düşecek. Ek olarak Keskinlik VI ve VIII cevherleri de düşecek.
- Rütbe fiyatları değiştirildi. Rütbe hammaddesi yapıldı ve kitleri eklendi.
- Zindan sisteminde oluşan bir hatadan dolayı içeride kalma sorunu çözüldü.
- Profil sisteminin çalışmalarına başlandı.
- Profil sistemi bitirildi.
- Profil sistemi Featherboard eklentisi ile çalışması sağlandı. (Öldürülen patronlar, yaratıklar, oyuncular vs. gösteriliyor)
- 3. Zindan aktif edildi.
- Pazar ve otel açıldı.
- Zindan sistemi, profil sistemine bağlandı.
- Bazı tarım ürünlerinde fiyat yükseltmesi yapıldı.
- Ufak hatalar çözüldü.

Dipnot: İsmimizi neredeyse birebir kopyalayan, üstüne tartışma çıkaran insanları unutmadık. En kısa sürede gerçek ColereMC'nin ne olduğunu anlamaları dileği ile. Tekrardan hepinize selamlar..

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalarıyla, eklentileriyle başarılı bir sunucu ortaya çıkarılmış. İlk oyuncu olmak şeref vericixd

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu skyblock sunucusumu yoksa benmi yanlış okudum?

xXxFerhatxXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gayet Başarılı bir sunucu başarılarınızın devamını dilerim.
Özellikle cami yapısı ve bırcok yapı ılgımı cok cektı hala boyle factıon sunucu kaldıgından emın degıldım sayenızde o da oldu yolunuz acık olsun.
Benim sizden bir ricam var.Skype ekleyebilirmisiniz ? (ferhataydnn7)
HERKESE IYI FORUMLAR.IYI OYUNLAR.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Faction" sunucuları arasında en iyi olduğunu düşündüğüm bir sunucu. Gerektiği kadar değer almıyor.

Sunucunuzun daha ilerlemesi umuduyla başarılar.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoşuma gitti, sunucuya bu akşam uğramaya çalışıcam, başarılar.

pandaprof

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bir yetkili skype adresini verebilirmi acaba
şifremi girmeme rağmen şifren hatalı diyor
veya [email protected] mailime mesaj atabilirsiniz

sunucu gerçekten çok güzel bunu söylemeden geçemeyeceğim

amadda

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yıllar oldu sanırım çok uzun zaman önce ColereNW de bayağı bir oynamıştım.Maddi sıkıntılardan dolayı kapanmıştı umarım bu öyle olmaz.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir yetkili skype adresini verebilirmi acaba
şifremi girmeme rağmen şifren hatalı diyor
veya [email protected] mailime mesaj atabilirsiniz

sunucu gerçekten çok güzel bunu söylemeden geçemeyeceğim
Sorun halledilmiştir.
Yıllar oldu sanırım çok uzun zaman önce ColereNW de bayağı bir oynamıştım.Maddi sıkıntılardan dolayı kapanmıştı umarım bu öyle olmaz.
Maddi sıkıntılardan daha çok oyuncu problemi yüzünden kapanıyor sunucular. Alışılmışın dışına çıktığımız anda kavramak biraz zor oluyor sanırsam. Tekrar Colere'ye bekleriz. :şapka:

Mutluluk bazen bu oluyormuş. Bize bu ödülü layık gören tüm yetkililere teşekkürler.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Uzun bir aradan sonra efsane bir proje ile geri dönmene sevindim. Hayırlı olsun, Başarılarının devamını dilerim kardeşim benim.