1.14.4 Sade Survival +16 dc:kubilay_#8580

Thorin_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord: kubilay_#8580

135923

Fazla konuşmaya gerek yok. Herkesin bildiği gibi aternos platformundan (sararsa eğer güzel ortam olursa 7/24 açık olabilcek bi sunucuda alabilirim) açılmış olan bir sade survival sunucusu. ne kadar amatör gibi gözükse de 1.4.7den beri oyunu oynuyorum ve her şey hakkında bilgim var amacım keyifli vakit geçirip kafa dengi olabilcek kişilerle tanışıp başka oyunlarda veya minecraftta zaman geçirmek.

1. Kural * +16 olması şu yüzden ; 16 yaş altı oyuncularla oynanıldığı zaman bi müddet sonra sıkılıp başkalarına sarmaları cıvımaları oyun zevkini öldürüyor

2. Kural *
Hile kesinlikle yasak en ufak hileyi anlayabilcek kadar bilgi sahibiyim gerekirse antihackde kurabilirim ama gerek yok eğer ileride hile açabilcek kişiyseniz şimdiden bu konuyu terketminizi öneririm gizlemeye çalışan olursa cidden uğraşmana değmez çabucak anlarım :)

3. Yapılırsa İyi Olur*
Oyun içinde veya discordda ciddi konuşmanıza hiç gerek yok sonuçta oyun oynuyoruz resmi bir platform değil kendim de fazla ciddi olmadığım için ve olmayıda sevmediğim için karşımdakininde ciddi olmasını istemem chatte bol random atılmasını meme(mim) olayları konuşup oyunda onlarla ilgili hareketler yapmayı falan severim amacım zaten sadece eğlenmek

Ek Olarak: discorddan veya başka bir konuşma programından konuşma zorunluluğu olmuycak oyun içi chatten yazarak oynanabilir elbette eğer istenilirse konuşadabiliriz ama ben yazarak oynama taraftarıyım discorddan sadece yaşınızı kanıtlamanız lazım ki +16 olabildiğinizi anlayabiliyim. chatten yazarak oynamanın şu yanı güzel olabilir ufak rol yapmalar falan biraz daha zevk katabilir.

En Az 4 kişi olunca başlamayı düşünüyorum discorddan ulaşmanız yeterli olucaktır ip'yi seçilen kişilere atıcağım için burda ip olmucak tabikide vaktinizi ayırıp bu konuyu okuduğunuz için teşekkürler şartlara uygun kişilerle oynamaya bekliyorum iyi günler hepinize.

Eggprosu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
16 yaş altı olsam ama bırakmıyacak olsam

Thorin_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
discorddan ekle bi konuşalım