[1.16.4] - Oyunzor - Emeklerinizin boşa gitmeyeceği sunucu! - [0 LAG] - [HARD EMEK]

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar yine ben , bu forumda tekrar olmak istemezdim fakat içimdekileri teker teker yazmak ve bu mesajı gören oyuncuların bu mesajı dikkate alarak girmelerini tavsiye ediyorum . İyi okumalar.

Bu sunucu hakkında ki yorum ve düşüncelerimi yapmıştım , gidip tekrar baktığınızda hileden kaynaklı bir yorum yaptığımı görürsünüz. Sunucu sahibi Deichor adlı arkadaş sunucuda hile olmadığının hatta gelip de test edebileceğimi söylemişti. Bunlara hiç gerek yok. Yeni gelen 1.0 güncellemesi adı altında *BİRLİK* muhabbeti geldi. Çok güzel bir eklenti ben çok beğenmiştim eksiklikleri olsa da .... Her neyse sunucuda ki toxic kitle hakkında konuşmak dahi istemiyorum yaş ortalaması aşırı derecede düşük ve her an sunucuya gelip ailevi değerlerinize küfür yiyebilirsiniz. Sunucuda grief serbest kesinlikle belirlenen alan dışına bir build yaptığınızda muhtemelen bulunup grieflenicektir onların tabiri ile lava cast yapılıcaktır :) . Sunucu yetkilileri aşırı sert ve diktatör gibi. Sunucu hakkında sohbet kısmına bir şey yazdığınız zaman ( olumsuz) "proveke etmek" adı altında bir mute yiyebilirsiniz dikkat edin "proveke" etmek provoke değil :). Sunucuda ki hileler zaten hak getire. Sunucuda bir hile açan oyuncuya öldüğünüzde muhtemelen açan kişi ban yemicektir çünkü şikayet ettiğinizde kanıt isticekler. Bu kanıt muhabbeti kadar saçma bir şey yok bence çünkü 1.16.4 cidden sistem gereksinimlerine önem veren bir sürüm herkesin hem minecraft hem video kayıt etme programını kaldırıcak bir donanımı olduğunu düşünmüyorum şahsen benim bilgisayarım kaldırmaz. Kaldırmaz derken çok düşük bir fps ile oynarım yani 30fps. Her vs'ye gittiğimizde insanlar kayıt etmek zorunda değil , ve senin oyuncuyu şikayet ettiği zaman hile kontrolüne alma gibi bir uygulaman olması lazım çünkü hile koruması de-aktif sunucuda. Kısacası arkadaşlar yetkili kadrosu olsun , oyuncu kitlesi olsun aşırı low derecede girecek arkadaşlar dikkat etsin dediğim gibi aniden bir ban yeme mute yeme gibi olayla karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmayın diye bu yorumumu yaptım sağlıcakla kalın. İyi oyunlar...

TECN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeteri kadar deneyimlediğinizi düşünmüyorum. Bir süre oynarsanız sunucuda zor olan kısmı aşırı derecede lagın ve çökmenin yarattığını anlarsınız.

Lag ve çökmeler dışında sunucu gayet iyi :)

EDİT: Çökme sorunları tamamen düzeltildi sanırım, lag da eskiye göre çok daha az oluyor.

Son düzenleme:

ArdaKaya_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu buradan gördüm ve girip bir bakayım dedim.

0 lag yazmışlar fakat sunucu çok laglı , lag yüzünden birkaç kere öldüm diyebilirim.

Zor diye girdim sunucuya ama inanır mısınız bu sunucudan daha kolay bir sunucu görmedim.

Sunucudaki hileler desen zaten maşallahı var! Önüne gelen hile açmış ve bunun bana gelişme açısından gerçekten çok büyük bir zararı var.

Sunucuda mute sistemiyle ilgili hiçbir icraat yapılmamış (En ufak bir filtreleme sistemi vs. hiçbir şey yok.) Her an ailevi/kişisel ve ağır küfürler yiyebilirsiniz.

Yeni lobi eklemişler , Eflatun ve Atlantis sunucularına bağlanmak için tamı tamına "30 dakika" bekledim , zar zor oyuna girdim. Bu bekleme olayını beğenmediğimi söyleyebilirim.

Eğer bu sunucuya gelecek olan arkadaşlar varsa bunları okuyup öyle gelsinler ki şahsen burada oynamalarını tavsiye etmem. Oyunzor'dan çok zor , çok daha iyi , bir sürü sistemleri olan sunucular biliyorum.

Son düzenleme:

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya gelecek arkadaşlar için bir duyuru yapayım. Sunucuda aşırı lag var. Her 10 dakikada bir lag giriyor ve sinir bozuyor. Ben eşyalarım ve seviyelerim olduğu için bırakamıyroum ama siz sakın gelmeyin. Feci lag var.

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 181638
Gine bir pay to win sunucusuu....
Ekli dosyayı görüntüle 181639
Buda minecaftın EULA sı. Kısaca p2w olunmamasını istiyor. VIP falan bir şey denemez... Fakat ginede bu sunucu EULA ya karşı. Ekli dosyayı görüntüle 181638Ekli dosyayı görüntüle 181639
Yok. Bu serverde kötü çıktı...
Ekli dosyayı görüntüle 181640
EULA'nın türkçesi. "Başka bir oyuncunun deneyimi kötü veya olumsuz etkilememesi ve rekabetçi bir oyun avantaji sağlamaması koşuluyla"
gg.

Random atardım ama neyse. Kardeş bu gözler 15 liraya ban kaldıran, oyunda tanesi 120 olan slime ballın spawnerını 50 liradan satan sunucular gördü. İki spawner var diye "p2w" demeyin. Amacın eleştiri değil saldırı senin, fazlasıyla belli oluyor. Eula meula hikaye yoksa.