[1.16.5] #2.SEZON +65 AKTİF> THUNDER TOWNY WARS > Derecelendirme Sistemi > Özel Patronlar > Envanter Petleri > Çanta > Antika > Tılsımlar

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lig sistemi oyuna yeni başlayanları çok zor bir duruma sokuyor çünkü gelişmiş townlar lig puanı için yeni başlayan oyuncuları kesiyor ve oyuncuların gelişmesi nerdeyse imkansız bir duruma giriyor yaşamıs biri olarak söylüyorum oyuna başladım madende biraz demir kastım ve madenden çıktığım gibi güçlü bir townun lideri tarafından öldürüldüm sonra oraya sakladığım demirleri almak için tekrar gittim adam tekrar geldi tekrar kesti bu sefer sakladığım demirleride buldu çıktım bu olay dışında gayet güzel bir towny ve sıradan bir towny değil edit towny her towny sunucusunun başında olduğu gibi onlarında küçük hataları var ama bunun dışında pekte bir sıkıntıya rastlamadım ...
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Sunucuya yeni başlayan oyuncularda belli bir süre pvp koruması bulunuyor o süre içerisinde altın bulup kasaba kurarsanız pvp olaylarından kaçınabilirsiniz ya da discord üzerinde #takım-arıyorum odasında kafa yapınıza uygun takım arkadaşları bulabilirsiniz.

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alpha 2.6.2:

-- Oyuna ilk defa girmiş bir oyuncunun 4 saatlik Pvp koruması 12 saate çıkarıldı.
-- Oyuna ilk defa giren bir oyuncu tek seferliğine 8 saatlik ateş direnci etkisi kazanıyor.

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alpha 2.8:

-- Kasabaya toprak satın alma ücreti 16 altından 25 altına çıkarıldı.
-- Kasabaya karakol (outpost) satın alma ücreti 24 altından 35 altına çıkarıldı.
-- Kasaba ve Ulus vergileri tamamen kaldırıldı.
-- Netherite üretimi normal haline döndürüldü.
-- Bütün özel eşyaların düşme oranı yüksek miktarda arttırıldı.
-- VIP+ ve TVIP üyeleri artık /craft komutunu kullanabiliyor.
-- /Ah eşya eklendiğinde 2 altın komisyon kesiyor.
-- Tüm abonelere partiküller eklendi.
-- Discord hesap eşleme sistemi aktif. (ödül: 16biftek 8 altın)
-- Sandık kitleme eklendi. tabela ile kitleyebilirsiniz.

OyuncuGamer23

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel sunucu tebrik ve teşekkür ederim
Bir de sunucu açıldı mı

Son düzenleme: