⚜️ 1.16.5 Elit Oyuncu Towny ⚜️ Güncel Sistemler ⚜️ Bayrak Savaşları ⚜️ Kompleks Ekonomi ⚜️

BeYou_BeTrue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Halllah hallah dertleri neymişki... yeni doğmuş hesaplar sunucuya saldırıyor bruhhh sunucu p2w değil p2w oyunda alınamayacak özel itemlerdir adamlar elmas kazma kürek veriyor p10 p20 sistemi tamamen yalan sunucuda op büyü dediğimiz bir sistem yoktu arada az çok giriyorum halada yok tamamen bir yalan sunucuya laf atan 2 hesabın ikiside aynı yıkığın açtı yançarlar adam sunucuyu gömüp kendi yazdığı şeylere like atıyor gerçekten komikti beni güldürdünüz ya allah ta sizi güldürsün... (pardon seni güldürsün dayı)

MythArrow41

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hahahaha buna p2w demiyorsunuz'da ne diyorsunuz acaba?

ss1.PNG

BeYou_BeTrue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya bak kendini ifşa etmeye korktuğu için yan çar ile gelen dayım benim , adamlar reklam yaptırmıyor bende giderim bir dostuma söylerim bana bu sunucunun davetini at diye bende ss alıp bunlar reklam yapıyor derim bu zor değil ayrıca p2w dediğin şey adamlar kazma balta kürek veriyor bunlar zaten sıradan bir oyuncunun zorlasa 2-2,5 saate kasabileceği şeyler boş yapıyorsun o itemler p2w değil p2w olan senin geldiğin sunucunun vip kitinde 20 enchli gapple satması umarım anlattıklarım o oksijen almayan beynine girmiştir arada dışarı çık hava al sohbet et yeni yerler gez yeni hobiler edin kitap oku yeni arkadaşlıklar edin kimsenin umurun da olmayan şeyleri iftiralara ile batırmaya çalışmak seni sadece küçük düşürüyor umarım anlamışındır çünkü bir dahaki mesajımda senin seviyene inip toxiclik yapmayı düşünüyorum
Hahahaha buna p2w demiyorsunuz'da ne diyorsunuz acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 193357

efe5516

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IMG_20210313_232103.jpg

Cımbızlama yapıp çamur sürmeye çalışıyorsunuz. Alt tarafı bu yüzden kırpmışsın hahahaha.

efe5516

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçek P2W ya da para kazanma temelli sunucu örnekleri arıyorsan sana bir sürü örnek atabilirim?
GM 1 satan mı dersin, 30 liraya 2 full elitra ,4 shulker, 20 Enchli, can çalma, kaktüs farmı, şans kasası (oranlar can yakıyor...) Hepsini kanıtla atabilirim :)
IMG_20210311_200649.jpg

efe5516

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önceki eş zamanlı iftiran kaldırılmıştı belirli sebeplerden, istersen ben değilim diyip yalanla?
IMG_20210313_232801.jpg

pro12343ıhfeudhof

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucuda hile olmama rağmen kurucu daha bakmadan ip ban attı kritik vurdum sadece

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-08-18 181543.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-18 181543.png
    40.8 KB · Görüntüleme: 13