[1.16.5-1.19.3] Survival - play.specialtr.net | Banka ve özel kasa > Özel eşyalar ve dekorasyonlar > Rütbeler ve dahası !!

kartanesi11

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Iamoverto

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SpecialTr sunucusunun yükseliş devri gibi survivalda ki atmosfer o kadar iyi ki tasarımlar harita tasarımı efektler çok iyi yapılmış bu sunucuyu size öneririm :)

troool_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve buildler güzel ve şık duruyor. Sunucunun 1.17.1 sürümü olması yeni özellikler için avantaj doğuruyor, ve evet güzel özellikler de var. Girip bir denemenizi tavsiye ederim, zaten girdiğiniz de bağımlısı olacaksınız.

UsainSrht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemleri tek tek emek verilerek kodlanmış, hoş bir sunucu. Texturepackli sunucular seviyorsanız tam oynamalık. Başarılar.

HakanUnsalP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim böyle sunucu mu olur spawnda geziyorum kaptan yok ormana nasıl ışınlanacam kaptan olmayan survival sunucusu mu olur ? ayrıca haritaları niye siz yaptınız çalıntı olanları kullansanıza, ben öyle emek verilmiş sunucularda oynayamam kusura bakmayın. ve sunucuya girdiğim anda önüme vip özellikleri,fiyatları ve ne olduğu anlaşılmayan 50 tane npc ve hologramlar çıkmadı onların olması lazım. ÇÖB SUNUCU

ArdaW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim böyle sunucu mu olur spawnda geziyorum kaptan yok ormana nasıl ışınlanacam kaptan olmayan survival sunucusu mu olur ? ayrıca haritaları niye siz yaptınız çalıntı olanları kullansanıza, ben öyle emek verilmiş sunucularda oynayamam kusura bakmayın. ve sunucuya girdiğim anda önüme vip özellikleri,fiyatları ve ne olduğu anlaşılmayan 50 tane npc ve hologramlar çıkmadı onların olması lazım. ÇÖB SUNUCU