1.2.5 kullananlar lütfen içeri 1.3.1 lerde girebilirler :)

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yazacağım yazıya lütfen bildiklerinizi ben yapıyorum oluyor dedikleriniz nasıl yaptığınızı yazın .. Lütfen .. :)

Ben 5 gün önce 1.2.5 i indirdim 2 gün öncede 1.3.1 i indirdim şuana kdar hiç gamemode imkanından faydalanmadım çok mütiş eserler verdim fakat ÇOOk sıkıldım..

1.3.1 de denedim ama olmadı gamemode kodu /gamemode 1 seagle ( nickim ) i yazdım olmadı /gamemode olmadı /gamemode bunların hiçbiri olmadı

Bu /gamemode kodları 1.3.1 de çalışmıyormu ??? Eğer 1.2.5 te çalışıyorsa tüm yaptıklarımı silip 1.2.5 oynamaya hazırım arkadaş .. :cry:

Cevaplarınızı bekliyorum .. Lütfen Yardımcı olun ..

Mesela elmas bugunuda denedim geçitten geçerken 1.3.1 de olmuyo 1.2.5 te oluyomu .. Sorularıma lütfen cevap ÖZELLİKLE GAMEMODE konusunda Yardımlarınızı bekliyorum

İyi Forumlar ( aranızda yeniyim daha 5 gün oldu forumda 5. konum lütfen anlayışla karşılayın şimdiden teşekkür ediyorum herkeze :)

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
/gamemode 1 yaz sadece olmassa 1.3.1 i kökten yenile

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl yenilemem gerek bi fikriniz varmı veyada minecraftı sileyim komple siz 1.3.1 in linki ni atın ? direk

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
roamingden kaldır force ile yükle

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş ÇOK teşekkür ederim yardımın Ya sizlere sorular sorarak araştırma yapmam arttı sorun Options yani ayarlarda creets kapalıymış on yapınca / gamemode 1 deyince açılıyo /gamemode 0 deyince kapanıyo kimsenin aklına bu neden gelmedi söylemedi ben onu anlamadım :D :D D:

Çok teşekkür ederim Yardım Ettiğin yardım etmek için emek sarfettiğin için kardeşim şu an çok mutluyom :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bir şey değil