1.5.1 Üye Girişi..!

mhmt09

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.5.1 i indirdim fakat karşıma alışık olmadığım bir ekran çıktı :) üye girişi falan diyor. Nerden nasıl üye olabilirim? Yoksa Minecraftı para verip mi almak zorundayım?? Yardım lütfen

zoldano

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen daha oyunu bilmiyor sun git ogren gel bu kolay bir soru internete minecraft sp indir yaz ac onu orada isim yeri olacak oraya kendi ismini yaz enter gameye tikla oyuna guriyor oyunu tamamen yenilemek icin force update ye bas ismini yaz sonra gir

zoldano

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine crackda oluyor yani bunda korkunc olacak biraz

mhmt09

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
doğru kusra bakma yeniyim biraz küçük bi ayrıntıyı gözden kaçırmışım teşekkürler...

zoldano

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfür ve hakaret içeren mesajlar yasaktır. [ Düzenleyen : Patrayanist ]

o1kinqlord07

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bende de böle bi sorun var singleplay oynuyorum ama multiplayer oynayamıyorum ! lütfen yardım edin adımı falan girince giriş yerinde play offline yazıyo sonra giriyo ama multiplayer oynayamıyorum yardım edin lütfen :mad:

Ladwolf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bende de böle bi sorun var singleplay oynuyorum ama multiplayer oynayamıyorum ! lütfen yardım edin adımı falan girince giriş yerinde play offline yazıyo sonra giriyo ama multiplayer oynayamıyorum yardım edin lütfen :mad:
arkadaşım oyunun bazı ozelliklerini premium olmadan kullanamıyorsun www.minecraf.net ten 20 eu karşılığında oyunu alabilirsin.