[1.8+] MC.PROJECTS.GG - Dead End | ProjectSurvival [Kanlı Ay/Mevsimler/Unvan Gelişimi/Özel Eşyalar/Hayatta Kalma Kitabı/Özel Tarifler]

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucuya şu an girmeye çalışıyorum ve cloud not connect to a default or fallback server yazıyor sorun benden kaynaklımı diye bir baktım ama server ile ilgili bir şeymiş galiba neden oldu bu
Gece 01.30'da yönetim tarafından discord üzerinden şu duyuru yapılmıştı: "Sabah saat 9:30 ile 11:30 arasında bir saat girişler kapalı olacak.".

Söz verdiğimiz gibi, bakımı 11.20'de tamamlayıp girişleri açtık.

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim.

Atalente

play.AtalenteMC.pw
En iyi cevaplar
0
Sunucu yenilikçi, Başarılar.

emreleyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl çözecez bu sorunu 1.15-1.14 açsak çoğu kişi giremiyor 1.8 açsak bu ne yahu eski sürüm diye girmiyorlar minecraft nereye gidiyor acaba
sunucunun sistemleri güzel bu arada

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Harika bir sunucuya benziyor başarılar :1:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sürüm hataları çözüldü arkadaşlar, 1.16.1 dahil sorunsuz oynayabilirsiniz. :)

ibliskizi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
konu tasarım iyi hoş oyun ici canavalarda güzel hard core felan (3 yıldız)

yönetim şekli katılmıyorum sebebi ilk mutem inek dedim icin. 2 ci mutem hayırlı olsun dedim icin loglara bakınca herkes hayırlı olsun demiş : ama ben diyince mute sebebi oldu. ve "arkadaşıma mutesini yüzüne vurunca adamın teki" ordaki kuralla baktım aşalayıcı bir paylaşım yasaktır diyor ticket acayım dedim ama sonuc "personelin arkadaşıymış o adam" ve bana şöyle dedi : herkes şikayet etme diye zorla ticketimi kapatırdı ve kuralları tekrar hatırladıgında ben dedimki "uygulanmayan kuralları hatırlatıgınız icin teşşekür etim" kurucu olayı bilmeden atladı ve dedi ticket ac sorun varsa""" sonuc ne biliyormusunuz bu yönetim kankilerle dolu ve tartışma acan personellerle dolu bizim şikayetlerimiz sanki bir gram umrunlarında degil. (-2yıldız)
şikayet edemiyoz hele personeli atıgı muteyi asla şikayet edemeyiz.

şimdi oyundaki oyunculara gelek : tpa tuzagı serbest caylagın teki sizi tuzaga cekebilir.
ve oyunda klan aramaya calışmayın herkes sizi kabul etmez oyun 1 seneden fazla sıfırlanmamış pvp girmeyin 5 adet koruma 4 setle saldırır
ve bazen 2 vs 1 yersiniz.
oyunda caylaklarla anca iletişim kurabilirsin. (1 yıldız)

bunlar benim kendi deneyimim eger aksini düşünen personel arkadaşlarım bu projeme cevap verirse tartışmacı olarak kabul ederim.
kurucular arka planda calışıyor olabilir ama oyuncuların dediklerine kulak aslamaları lazım cünkü olaylardan haberleri olmayabiliyor.
personeler oyunla ic ice ama bagımsız bir personel oyun ici güzel olabilir...

Ekli dosyalar

• personel 2.png
    personel 2.png
    346.6 KB · Görüntüleme: 90
  • 2020-07-05_18.56.23.png
    2020-07-05_18.56.23.png
    187.2 KB · Görüntüleme: 70
  • 2020-07-15_16.16.20.png
    2020-07-15_16.16.20.png
    910.2 KB · Görüntüleme: 97
  • 2020-07-05_14.06.18.png
    2020-07-05_14.06.18.png
    462.4 KB · Görüntüleme: 93

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
konu tasarım iyi hoş oyun ici canavalarda güzel hard core felan (3 yıldız)

yönetim şekli katılmıyorum sebebi ilk mutem inek dedim icin. 2 ci mutem hayırlı olsun dedim icin loglara bakınca herkes hayırlı olsun demiş : ama ben diyince mute sebebi oldu. ve "arkadaşıma mutesini yüzüne vurunca adamın teki" ordaki kuralla baktım aşalayıcı bir paylaşım yasaktır diyor ticket acayım dedim ama sonuc "personelin arkadaşıymış o adam" ve bana şöyle dedi : herkes şikayet etme diye zorla ticketimi kapatırdı ve kuralları tekrar hatırladıgında ben dedimki "uygulanmayan kuralları hatırlatıgınız icin teşşekür etim" kurucu olayı bilmeden atladı ve dedi ticket ac sorun varsa""" sonuc ne biliyormusunuz bu yönetim kankilerle dolu ve tartışma acan personellerle dolu bizim şikayetlerimiz sanki bir gram umrunlarında degil. (-2yıldız)
şikayet edemiyoz hele personeli atıgı muteyi asla şikayet edemeyiz.

şimdi oyundaki oyunculara gelek : tpa tuzagı serbest caylagın teki sizi tuzaga cekebilir.
ve oyunda klan aramaya calışmayın herkes sizi kabul etmez oyun 1 seneden fazla sıfırlanmamış pvp girmeyin 5 adet koruma 4 setle saldırır
ve bazen 2 vs 1 yersiniz.
oyunda caylaklarla anca iletişim kurabilirsin. (1 yıldız)

bunlar benim kendi deneyimim eger aksini düşünen personel arkadaşlarım bu projeme cevap verirse tartışmacı olarak kabul ederim.
kurucular arka planda calışıyor olabilir ama oyuncuların dediklerine kulak aslamaları lazım cünkü olaylardan haberleri olmayabiliyor.
personeler oyunla ic ice ama bagımsız bir personel oyun ici güzel olabilir...
Eğer sorununuzun discord desteğinde çözülmediğini düşünüyorsanız tüm kanıtlarla beraber projects.gg adresine destek talebi açınız. Ana sitedeki destek talepleri sadece proje sahipleri tarafından cevaplanmaktadır. İncelemeniz için teşekkür ederim.

Ayrıca mutelerin üzerine konuşmak yasaktır ve TPA tuzağı vb. oyun için eylemler serbesttir. Bundan ziyade ticketınıza müdahale edildiğini vs. bir durum olduğunu düşünüyorsanız gerekli kanıtları projects.gg destek bölümüne gönderebilirsiniz.

Son düzenleme: