İstek 2. El Satılık Server Arıyorum 30-40 online olan

l_Beas_lOğuz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben 2 el ortalama 30 40 kişi online olan bir sunucu arıyorum satın almayı planlıyorum bütcem 150/200 tl

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sence en cok oyuncuyu nasil cekerim serverima
Öncelikle düzgün bir eklenti paketin olması gerek lag ve bug düşmanı,
Yapıların gerekirse ücretli yaptırmalısın ancak çok iyi olmalı çünkü çoğu oyuncuyu yapılar etkiler,
Konu tasarımın çok iyi olmalı ki açık bulamasınlar (eleştirmenler),
Oyunculara ilgin sıcakkanlı ve hızlı olmalı küfür bile etseler mute atmaktan öteye geçmemelisin,
Hileyi en iyi şekilde engellemelisin (Bu biraz oyuncu kaybettirse de baştan yaparsan iyi bir kitle yakalamana yardım eder),
Sunucuda ki sohbet renklerini göz yormadan ve okunabilecek şekilde yapmalısın örneğin admin turuncu yazarken oyuncu sarı yazar...

l_Beas_lOğuz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle düzgün bir eklenti paketin olması gerek lag ve bug düşmanı,
Yapıların gerekirse ücretli yaptırmalısın ancak çok iyi olmalı çünkü çoğu oyuncuyu yapılar etkiler,
Konu tasarımın çok iyi olmalı ki açık bulamasınlar (eleştirmenler),
Oyunculara ilgin sıcakkanlı ve hızlı olmalı küfür bile etseler mute atmaktan öteye geçmemelisin,
Hileyi en iyi şekilde engellemelisin (Bu biraz oyuncu kaybettirse de baştan yaparsan iyi bir kitle yakalamana yardım eder),
Sunucuda ki sohbet renklerini göz yormadan ve okunabilecek şekilde yapmalısın örneğin admin turuncu yazarken oyuncu sarı yazar...
Anladim birde forumda konu olusturduklarinda mesela bir yazi var atiyorumYok (Kalıcı Yasaklanma) bu yazi afilli sekil sukul onu bir turlu bulamadim bi yardim etsen nerden bulacagim nasil yapacagim

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

l_Beas_lOğuz

Marangoz
En iyi cevaplar
0

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onlar için grafik programları bilmeniz gerekiyor,
Sizin yapabileceğiniz bir şey olmadığını tahmin ediyorum yardımcı olabilirim