Galaxian.Online | 3D ITEMS | v0.2 Major Güncelleme! | Minecraft 1.10 | UZAY!

memokra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
her şey İyi Hoşda Oyunu Kazandığımızda Puan Veya Silver Veya Uranium Vermiyor Veya Jeneratör ele geçirdiğimizde puan Vermiyor. Nick: Bobunco

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son düzenleme:

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda el değiştirme kullanılarak eşyaların yeri değiştirilebiliyor

Pikajuuu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Tek Sorunu Oyuncu Server Güzel

Sunucunun Tek Sorunu Oyuncu Server Güzel

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yalnız acaip yaratıcı bir fikir. Bu iş bu sunucular arasında tutarsa ben de destek vermeyi isterim. Helal olsun cidden. Başarılar dilerim.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Destek verin madem arkadaşlar yani oyuncu sayıları hiç hoş değil :p :D

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir server 1.9 olması oyuncu bulmanız açısından biraz işleri zorlaştıracaktır onun dışında çok yenilikçi ve başarılı bir server olmuş ellerinize sağlık

1.8 e uyarlıyabilirseniz oyuncu bulmakta sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ancak 1.9 da oyuncu bulmak zor

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Güncelleme!

LightNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu bana göre Goktug_OA'nın dediği gibi 1.8 olmalı yada 1.8/1.9 olmalıydı. Çünkü hem adam sıkıntısı çekersiniz hemde pvp açısından 1.9 daha kötü ? Ama sunucunuza 10/10 veriyorum :D

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu bana göre Goktug_OA'nın dediği gibi 1.8 olmalı yada 1.8/1.9 olmalıydı. Çünkü hem adam sıkıntısı çekersiniz hemde pvp açısından 1.9 daha kötü ? Ama sunucunuza 10/10 veriyorum :D
Sunucuda eski tip bir pvp yok. pvp sıkıntısı niye çekesini :hmm1:
Ancak bir sürüm yüklemek bukadar zor olmamalı ya ne bileyim, bir sürüm yüzünden oyuncu olmaması saçmalık gibi geldi bana, 1.11 çıktı ne 1.8i <_<

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda eski tip bir pvp yok. pvp sıkıntısı niye çekesini :hmm1:
Ancak bir sürüm yüklemek bukadar zor olmamalı ya ne bileyim, bir sürüm yüzünden oyuncu olmaması saçmalık gibi geldi bana, 1.11 çıktı ne 1.8i <_<
Kullanıcılar bir sürüm üzerinde takılıyor.
Kendimden örnek vermek gerekirse sunucumun bakımından yorulunca hemen çıkıp 10 veya 15 dakika başka bir sunucuya girmek ve ardından geri dönmek istiyorum. Fakat iki de bir launcher değiştirmek benim için o kadar güç ki..

Muhtemelen diğer oyuncularda 1.8 veya 1.10 tarzı sürümlerdeler çıkıp 1.9 a geçmek çok zor geliyor olsa gerek.
Oyundan çıkmadan yapılabilseydi bu işlem emin olun hiç oyuncu problemi çekmezdiniz :^,^: