4. Videocuğum GTA V Iyi seyirler ^.^

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar her türlü zorluğa rağmen şu anda GTA V videocuğum yükleniyor su anda %83 te yüklenince aşağıdan açabilirsiniz iyi seyirler ^_^

GTA V 1. Bölüm [Amaçsız Yarışlar]

Grand Theft Auto V 1. Bölüm [Amaçsız Yarışlar]

Iyi seyirler dilerim ^.^

Destek için kanala abone olup beğenmeyi unutmayınız ^.^

_EmreEge_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kısacası Gta V yi bende oynadım ve oyunu ilk baştan çekmemişsin :(. Ve ayrıca boyut şekli kötü ve sanki bazı ayarları feci düşürmüşsün :/. kısacası güzel değil ama emek vermişsin bu güzel bir şey :)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*Hepsi erkekte olsa var :D
Geçmiş olsun bu arada kardeşim :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kısacası Gta V yi bende oynadım ve oyunu ilk baştan çekmemişsin :(. Ve ayrıca boyut şekli kötü ve sanki bazı ayarları feci düşürmüşsün :/. kısacası güzel değil ama emek vermişsin bu güzel bir şey :)
Burda bilgiyi vermemişim kusura bakmayın biliyorum birkaç sorun olmuş bu videoda :/

Oncelikle modun hayırlı olsun yeni farkettim :/ sağolasın ^_^[DOUBLEPOST=1441181651,1441146695][/DOUBLEPOST]
Bu aralar kafam dağınık sormayı unuttum videocuğumda sevdiğin veya sevmediğin şeyler neler ?
Bu aralar kafam dağınık sormayı unuttum videocuğumda sevdiğin veya sevmediğin şeyler neler ? [DOUBLEPOST=1441182654][/DOUBLEPOST]Tag list yenilendi olmayanlar tekrar söylerse ekleyeceğim ^_^

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni ne zaman Eklerseniz o zaman Yorumlarımı söylerim
2013'den beri burdayım en fazla söylenmeden 2 kere etiketlenmişimdir.
Ayıptır ya :/