7/24 Açık Hayatta Kalma Sunucuma 5 Kişilik Oyuncu Alımı

Belo213

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-2 haftadır oynamakta olduğumuz hayatta kalma sunucumuzda 3 kişiyiz. Sıkıcılaşmaya başladı. Sunucuda anti-hile tarzı pek eklenti yüklü değil, o yüzden alacağım kişilerin güvenilir olmasını istiyorum. Katılmak isteyen kişiler kısaca isim yaş ve birkaç cümle ile kendini tanıtıp bir iletişim adresi bırakırsa uygun gördüğüm kişilere ulaşırım.
Almak için temel kriterlerim şunlar:
-Küfür yok.
-Grief ve geçerli bir sebep olmadıkça saldırmak yasak.
-Oyundaki buglardan faydalanmak ve başkasının sandık, shulkerbox'larını kullanmak yasak.
Sunucuda sesli sohbet kullanmıyoruz, metin sohbetiyle iletişim kuruyoruz.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar, oynamak isteyenleri beklerim.
Ek Not: Çok uzun bir süre oynamayacağız kısa süreliğine takılmalık oynayacağız.

cgrkybr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben bir arkadaşımla gelebilriim pluginlerden anlarım aternosta clearlag ve claim pluginleriyle uğraşıyordum küfür falan junpscare tarzı olmadıkça etmem arkadaşımda öyle oyun bilgim yüksektir farmlardan anlarım yaşlarımız 15 Çağrı#2339 = dc

Migrop

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sayın Dostum;
Merhaba ben Ali ben de survival oynamak istiyorum tek oyunculu artık sarmıyor. Her zaman girebilirim. 17 yaşındayım. Buildim de fena sayılmaz. Luser adlı bir youtuber var. Ondan ilham alarak yapı ve farmlar yapıyorum fakat dediğim gibi tek oyunculu sarmıyor artık. Geri dönüş yaparsan sevinirim.
Teşekkürler.

cgrkybr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1. luser çok severim 2. dc bıraktım ark istek at tanışalım ve premium gerektiriyormu?

Belo213

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben bir arkadaşımla gelebilriim pluginlerden anlarım aternosta clearlag ve claim pluginleriyle uğraşıyordum küfür falan junpscare tarzı olmadıkça etmem arkadaşımda öyle oyun bilgim yüksektir farmlardan anlarım yaşlarımız 15 Çağrı#2339 = dc
1. luser çok severim 2. dc bıraktım ark istek at tanışalım ve premium gerektiriyormu?
Bugünlük erteledim, yarın duruma göre sizinle iletişime geçerim

McAktif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Minecraft delisiyim dostum hemen gelirim :D
İletişim
Discord:swajhaki#8513 Bu arada İsmim Yiğit Yaşım 14 Minecraftı çok seviyorum o güneşin batışı bile gerçeğinden daha çok heyecan veriyor oyunda.her minecraft güncellemesinden bilgim olur.Öyle işte cevaplarsan sevinirim.

Son düzenleme:

tranqis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsterseniz beni alabilirsiniz tek başıma survival oynamak sıkıcı geliyordu

cosmodos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 15 yaşındayım ve 16 yaşında arkadaşımla beraber gelebiliriz benim ve arkadaşımın bilgisi bayağı var fakat arkadaşımın buildi biraz kötü :D (bende luser hastasıyım)