İstek Acil USTA Skripter Lazım

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Bana Acil 2 Skript Lazım Bunları Yapabilicekler Skype üzerinden ya da ts üzerinden iletişime geçsinler...

1. Skript Claim Skripti:
Şöyle anlatayım bu skript survival için kullanılacak /claimmarket yazdığımızda

Tek sıralı bir menü açılacak 1. İtemin ismi SO Kredi olacak 2. İtemin ismi TL Claim olacak 1. İteme sağ tıkladığımızda oldugumuz noktanın etrafı 16x16 Yeşil yün ile kaplanıcak chat kısmında Claimi onaylamak için /claimonayla claimi reddetmek için /claimireddet yazın. Yazıcak ve ücreti 5 Kredi olucak eğer yeterli kredisi yoksa chatta Yeterli Kredi Bulunmamaktadır. Yazıcak 2. İtem oyun içi kazanılan para ile satın alınıcak ücreti 15.000 Money olacak Sağ tıkladığımızda 15x15 Yeşil yün ile kaplanıcak aynı sistem ile onayla reddet olucak ve claimi aldıktan sonra /claiminfo yazdığımızda claim bilgilerimizi yani claim sınırımızı öğrenmek için bunu yazdıktan sonra en yakın claimimiz kırmızı yün ile çevrilecek

2. Skript Market Skripti:
Önceden Şunu Söyliyim Plugini Var demeyin Bende Biliyorum skripti daha avantajlı...
Şimdi arkadaşlar sanal market kurma skripti olcak bu skript. Mesela Oyuncunun Adı FuryRS bu arkadaş /market kur komutu ile sanal marketini kurucak ve buraya tek tek eşyalarını koyucak işte sayısı yeri ve fiyatı olarak. Ama Dikkat Edilmesi gereken bir yer var o da her oyuncunun kendine özel 6 sıralık bir sanal market menüsü olucak. Plugininde herkesin kendine özel değil tek menü vardı o yüzden skript istiyorum...

TS3: ts3.sonosmanli.org

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
yapılır ama uğraştırır.