Acil Yardım ! Böyle Bir Plugin Var Mı ?

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler Böyle Bir Plugin Var Mı ? Ben Opum Mesela /give komutu /gamemode komutu bunları yazdım ama serverda bu komutları göstermiycek böyle bir plugin varmı :D Yani Hani Bilmem Ne Player Creative Moda Geçti Şu İtemi Verdi O Yazıyı Kaldırcak Bir Plugin

Son düzenleme:

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben eskideb server kurmustum onada gözükmüyor du galiba essentials ayarı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öle bir şey yok :)
Neden bilmediğiniz her şeye "yok" diyorsunuz?
Bende 6 yaşıma kadar dünyanın ne olduğunu bilmiyordum ama soran olunca "yok" demiyordum, "Bilmiyorum" diyordum.Yani birşeyin bilmemeniz onun olmadığı anlamına gelmez.
-Sanırım- sizin burada "yok" demenizin sebebi "bilmiyorum" derseniz mesaj kastığınızın belli olacak olması.
ve böyle bir şey var(dır).Zaten pluginle eklenen bir komut varsa chat mesajı başka bir kodla eklenmiştir ve configden yapılıyordur.yapılmazsa bile .class dosyalarında chat kodu silinerek böyle bir şey yapılabilir.
yok daha basitini istiyorsanız , eğer amacınız diğer oyunculara çaktırmadan item kasmaksa öyle bir kod var essantials'da :) elinizdeki her itemi 64'lük yapıyor.hatta kazma kılıçları bile.Yani 1 elması alıp 64 tane yapabiliyorsunuz.yada 1 kazmayı...

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı serverlarda görüyorum o şekilde ama büyük ihtimal plugin ile değil başka bişeyin ayarı ile alakalı

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Essentialsdan Hangi Ayarı Yapmamız Gerekiyor.

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Böyle Bir Plugin Var Mı ? Ben Opum Mesela /give komutu /gamemode komutu bunları yazdım ama serverda bu komutları göstermiycek böyle bir plugin varmı :D Yani Hani Bilmem Ne Player Creative Moda Geçti Şu İtemi Verdi O Yazıyı Kaldırcak Bir Plugin
Normal olarak op işleminde kullandığın komutları 'gamemode 1 verme gibi' default grup göremez
eğer görüyorsalar ise zaten GroupManager da fazladan verdiğin yetkilerden kaynaklıdır
Eğer sadece ben görüyüm diğer oplar vb. de görmesin istiyosan onun için belirli bir çözüm bilmiyorum.