Ak-47 Kullanım Rehberi

Yararlı oldumu ?

• Evet

Kullanılan: 1 33.3%
  • Hayır

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bildiğiniz üzere AK 47 çoğu kişi için tercih edilmeyen bir silah çünkü silahın geri tepmesi yüksek olduğundan isabet oranı da bayağı düşük fakat eğer kullanmasını kavrarsanız oyundaki en iyi silah diyebilirim.
Kısacası bunun için bir rehber gereklidir youtubeda bir sürü yararlı video vardır fakat yarısı ingilizce olarak bulunuyor,buda ingilizce bilmeyen arkadaşlar için bir kansere dönüşüyor.
1-)Yarı otomatik (Burst Fire): Öncelikle üç temel atış stili var buda onlardan birisi. Bu yöntem insanlar için çok yararlı bir yöntem bana göre...Bu yöntemde üçer üçer sıkarak sekme oranını büyük ölçüde azaltabilirsiniz.Bu yöntemde hedef almanız gereken yer gövdenin üst kısımlarıdır gövdenin üst kısımlarına sıkarak "HeadShot" atma ihtimaliniz çok yüksek olur.
2-)Tek tek sıkma: Ak-47 1 veya 2 mermisi sabit giden bir silah bu yüzden her mermi için bir kez fareye basarsanız sekme oranını çok fazla oranda azaltırsınız.Tabi bunda hedefinizin gövde olmaması lazım siz adamın gövdesine sıkana kadar rakip sizi öldürmüş olabilir o yüzden bu yöntemde amacınız kafaya sıkmak olsun :D
3-)Tarayarak ateş etme: Normal bir silahtan farklı olarak bu silahta taraken en yüksek sekme seviyesine geldiğinde farenizi aşağıya Doğru çekin böylelikle daha rahat ateş edebilirsiniz veya silahla taramaya başlarken yerden taramaya başlayın silah kendisi yükselecektir.
Son olarak kafanız karıştıysa size bir yöntem daha sunuyorum eğilerek sıkma hem rakibi şaşırtırsınız hemde sekme oranını azaltırsınız...

İyi forumlar arkadaşlar :)

Arkadaşlar oylamaya katılmanızı rica ediyorum,yorumlarınızı eksik etmeyin beni üzmeyin :/
İyi forumlar...

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yararlı bir konu hazırlamaya çalışmışsın fakat ak-47 kullanımı bu kadar basit bir konu ile anlatılamaz. Video ile anca anlatabilirsin. Ayrıca tercih edilmeyen bir silah demen tamamen yanlış bir cümle tabii silver eloda oynamıyorsanız.

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yararlı bir konu hazırlamaya çalışmışsın fakat ak-47 kullanımı bu kadar basit bir konu ile anlatılamaz. Video ile anca anlatabilirsin. Ayrıca tercih edilmeyen bir silah demen tamamen yanlış bir cümle tabii silver eloda oynamıyorsanız.
Selamlar görüşleriniz için teşekkür ederim fakat ben düşük ranklara göre ele aldım zaten burada ihtiyacı olan onlar ^^

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
CS-GO oynamıyorum ama biliyorum iyi de anlatmıssınız zaten bilmediklerim de vardı zaten :)

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar konuya yakın zamanda ayarlıcam...