AlestaSurvival.Batihost.Com || Tekrar Aktif-Eski Tat Geri Döndü/Rütbe Eklenmiştir

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boss bir süreliğine kaldırılmıştır
PVP açılmıştır CLaimde Kapalıdır

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel 14:13 Rütbe Eklenmiştir.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel Lag sorunu azda olsa çözülmüştür.

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Cok kÖTÜ ve ayrımcılık + yan car oynayıp hakaret edemssin onada mute atıcaksın
2018-11-14_19.36.31.png

2018-11-14_19.36.33.png

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Cok kÖTÜ ve ayrımcılık + yan car oynayıp hakaret edemssin onada mute atıcaksınEkli dosyayı görüntüle 103056

Ekli dosyayı görüntüle 103057
öncelikle fark ettiyseniz sunucuya girer girmez sa yazmışım ondan sonra sizin küfürünüzü gördüm bundan mute attım
yan çar felan yok yada bir torpil gibi bir şey siz onların küfür ettiğine dair ssleri atmış olsaydınız zaten mute yerlerdi şimdi onlarada mute atılıyor merak etmeyin
ayretten sunucuda hile kullanmak yasak !

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun tanıtımı gayet hoş görünüyor. Abartı değil, sıradan ve normal bir survival sunucusu tanıtımı.
Ek olarak sunucu sistemlerinden gelişmişlik göremedim. Survivalı normal sade ve alışılmış sevenlerin oynayabileceği bir yer. Fakat yenilikçi anlayışa sahip arkadaşlarımızın oynayacağı yer olarak görmüyorum.
Bu konuda size başarılar diliyorum.

öncelikle fark ettiyseniz sunucuya girer girmez sa yazmışım ondan sonra sizin küfürünüzü gördüm bundan mute attım
yan çar felan yok yada bir torpil gibi bir şey siz onların küfür ettiğine dair ssleri atmış olsaydınız zaten mute yerlerdi şimdi onlarada mute atılıyor merak etmeyin
ayretten sunucuda hile kullanmak yasak !
Burada yaptığınız yoruma ise katılmıyorum. Her sunucu kurucusunun bir yan hesabı mutlaka vardır. Bizlerin bile var fakat bu konuda abartmaya lüzum yok. Ayrıca loglardan bakılıp ceza sisteminizi ve sunucunuzun seviyesini yükseltebilirsiniz.

Saygılarımla.