AltinOyuncu.NET Profesyonel Mimar alımları başladı!

asimpas

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AltinOyuncu.NET sunucumuzda yetkili olmak isteyenler için konunun altına aşağıda verilen bilgilerin yazılması ve yapılarından birkaç resim aması önemle rica olunur !

Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
iletişim bilgileriniz:
Minecraft Geçmişiniz(Hangi yılda başladınız, kaç sunucuda mimardınız gibi):
En az 2 yapınızın fotoğrafları:
Not: Resimsiz başvurular incelemeye alınmayacaktır ! Lütfen resimlerinizi yorumdan atınız ! Skype, facebook gibi şeyler istemeyiniz !
Resimlerinizi yüklemeniz için bir site: ""Tıkla""
Sunucu reklamımız için: Tıkla

Son düzenleme:

demirhan54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:ümit Demirhan
Soyadınız:Bakan
Yaşınız:14
iletişim bilgileriniz: Skype : demirhan_bakan Telefon Nosunu Skypeden Veririm Kardeşim
Minecraft Geçmişiniz(Hangi yılda başladınız, kaç sunucuda mimardınız gibi):5 Yıl Oluyor Kardeşim Rehber Adimn Kurcu Mimar Heşey Oldum
En az 2 yapınızın fotoğrafları: SKYPEDEN ATARM

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle bu bölümde ip paylaşmak yasak onu kaldır.
Ve profosyonel bi mimar varsa zaten forumlarda alım konularına girmez kendilerine istek gelir.Bulabileceğin mimarlar olur elbet ama dediğin gibi profosyonel mimar bulamassın.Yada ücret ister

asimpas

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adınız:ümit Demirhan
Soyadınız:Bakan
iletişim bilgileriniz: Skype : demirhan_bakan Telefon Nosunu Skypeden Veririm Kardeşim
Minecraft Geçmişiniz(Hangi yılda başladınız, kaç sunucuda mimardınız gibi):5 Yıl Oluyor Kardeşim Rehber Adimn Kurcu Mimar Heşey Oldum
En az 2 yapınızın fotoğrafları: SKYPEDEN ATARM
fotoğraflarınızı burdan resim halinde atmanızı istiyoruz. en azından diğer adminlerimiz bunu istiyor. Teşekkürler[DOUBLEPOST=1408556790,1408556730][/DOUBLEPOST]
Öncelikle bu bölümde ip paylaşmak yasak onu kaldır.
Ve profosyonel bi mimar varsa zaten forumlarda alım konularına girmez kendilerine istek gelir.Bulabileceğin mimarlar olur elbet ama dediğin gibi profosyonel mimar bulamassın.Yada ücret ister
işinin ehli yardım sever ve ekibime dahil edebileceğim insan bulabileceğimi biliyorum. İyi forumlar.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mutlu olmuşsunuzdur umarım tekrar iyi forumlar.
Buraya ip koymanız 2 sunucu konu açmanızla birdir.Benimde sunucum var ama sizin gibi 2. bir konuyu açmam yasak.Burda haksız sissiniz ip kaldırdınız için dans etcek değilim eninde sonunda kalkardı.

asimpas

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Buraya ip koymanız 2 sunucu konu açmanızla birdir.Benimde sunucum var ama sizin gibi 2. bir konuyu açmam yasak.Burda haksız sissiniz ip kaldırdınız için dans etcek değilim eninde sonunda kalkardı.
İpyi reklam amaçlı vermediğim apaçık ortada. Madem kalkardı sizin karışmanızada gerek yoktu o zaman ?

hilal çandar 2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:berkay
Soyadınız:engin
iletişim bilgileriniz:berkay.engin4
Minecraft Geçmişiniz(Hangi yılda başladınız, kaç sunucuda mimardınız gibi):2012
En az 2 yapınızın fotoğrafları:skypeden veririm resim atmayı bilmiyoq

alperenkolayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Builder Formu:
Ad:alperen
Soyad:ilyas
Skype Adres:alperen.kolay1
Tecrübeleri*:8 defa mod 12 defa builder oldum
Ne yapmakta iyisin: (spawn vb vb. ) Çoğu seyi güzel yaparım
Daha önce herhangi bir sunucuda yetkili oldunmu veya serverın oldumu*: 4 defa server kurdum Çok fazla serverde yetkili oldum sayısını hatırlamıyorum
Minecraft'ı oynama süreniz : 2,5
Yapıtların resimleri: Zaten bi yapıtım Profil resmim daha isterseniz atarım skype'tan (serverdede yapabilirim=)
WE WG bilgim: %90

Son düzenleme: